архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, огляд технологій, ПОДІЇ, ФОТООГЛЯДИ

“Кочівник” – самий популярний позашляховик

вівторок, 13 Серпень 2013, Переглядів: 676

Кілька років тому популярність автомобіля Nissan Qashqai в Європі була насправді приголомшлива. Високі продажі Nissan Qashqai довгий період спостерігалися і в Росії. Але цікавий той факт, що цей автомобіль припав до душі багатьом любителям зручних позашляховиків не тільки завдяки певним технічним характеристикам, нововведенням, а також «зовнішності», а й завдяки … назві.

Виявляється слово «Qashqai», яке звучить досить незвично і для росіян, і для європейців, має досить цікаве походження. Творці автомобіля і його «іміджу» взяли назву з давньої іранської мови. Слово «Кашкай» відмінно відомо тамтешньому кочовому племені, яке живе в Ірані до сьогоднішнього дня – саме так називають себе ці кочівники.

Відповідно, дуже вдалим виявився хід реклами і просування Nissan Qashqai на ринок. Автомобіль позиціонували як такий собі кочівник, покликання якого – підкорювати територію. У свідомості споживача кочівники асоціюються з дуже стійкими і сильними мандрівниками, тому Nissan Qashqai виразно сприйнявся як автомобіль надійний, сильний і до того ж оригінальний.

Що вже говорить про пострадянські Росію і Україну, де стан доріг таке, що їх дійсно можуть підкорювати тільки справжнісінькі кочівники? У будь-якому випадку ті, хто їздить багато і в різних місцях і може дозволити собі придбати будь-який автомобіль, зупиняється н позашляховику, якому «море по коліна і гори по плечу».

Хто б дивувався, що саме позашляховик Nissan Qashqai отримав пальму першості на конкурсі «Автомобіль року», який проводять у Росії щороку. «Кочевнику» присвоїли титул «Кращий легкий позашляховик». І, зауважте, цілком по праву!

Nissan Motor Co Ltd оголосила про поповнення лінійки компактних позашляховиків “Qashqai” нової семимісною моделлю, названою Qashqai +2.

Автомобіль, спроектований і розроблений європейським дизайн-центром Ніссана, має великий кузов, який дозволяє розмістити третій ряд сидінь. Третій ряд призначений для пасажирів з ростом близько 160 см. На відміну від мінівенів, третій ряд не призначений для його використання весь час, але він націлений на споживачів, хто використовує третій ряд як сидіння для додаткових пасажирів.

Як повідомлялося раніше, 800 нових робочих Ніссан Кашкай приступили до своєї роботи в кінці цього року, ввівши третю робочу зміну для моделі Кашкай на заводі в Сандерленд (місто в Англії).

Тут ми покажемо як створюються нові автомобілі і чим займаються нові робочі. Близько півтори години йде на те, щоб повністю зібрати нову модель Nissan Qashqai (Ніссан Кашкай), стартова ціна якої близько £ 13,000. Надходять запчастини від постачальників з інших регіонів і процес починається. Кузов формується великими пресами і завантажується на потокову лінію, на якій він переміщається по заводу. Andy Drake, менеджер Nissan (Ніссан), відповідальний за лінії внутрішньої обробки і ходової частини, каже: «Надходить тільки пофарбований кузов без дверей, який збирається на окремому конвеєрі і з’єднуються з машинною, перш ніж закінчиться лінія по збору ходової частини»

Такі компоненти як ремені безпеки, скла і електроніка встановлюються на машину до надходження на лінію ходової частини Після того як Ніссан Кашкай залишає лінію внутрішньої обробки, його піднімають так щоб можна було встановити компоненти нижньої частини кузова,подшипник ступицы передний VKBA6996 Ниссан Кашкай, підвіски і двигуна поки машина рухається по лінії ходової частини

Двигун і коробка передач для Nissan Qashqai (Ніссан Кашкай) збираються окремо і передаються на головну лінію, де встановлюються в автомобіль, поки він рухається по заводу. Коли машина зібрана вона піддається серії тестів, в яких також перевіряються фари, балансування коліс, вихлопна система, ABS.

Після того як машина проходить тест, її завантажують у транспорт для доставки дилеру або відділу Nissan (Ніссан) з експорту в порт Тайн для морського перевезення

У середньому близько 850 Qashqai (Кашкай) збираються щодня на заводі Nissan в Wearside. Paul Colligan.Подібні публікації:

  1. Женевський Автосалон 2009 (Geneva Motor Show 2009). Швейцарія.
  2. Nissan Nuvu. Для свіжого повітря в містах
  3. Самий «природний» відпочинок в екзотичному готельному номері Bird’s Nest
  4. Tata Motors готова взятися за AirPod.

Залиште свої враження!z