архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, огляд технологій, ПОДІЇ, ФОТООГЛЯДИ

Не наша Волга

четвер, 15 Серпень 2013, Переглядів: 716

Зображення ексклюзивної «Волги», створеної на базі позашляховика Porsche Cayenne, вже облетіло всі поважаючі себе друковані та інтернет-видання.

Причин для такої пильної уваги декілька: «концептуальність» проекту, трудомісткість процесу створення, цікаве художнє оформлення, вартість у нечувані (в тому сенсі, що офіційно не підтверджені) мільйон доларів … Та й замовник непростий – Євген Чичваркін, ексцентричний і непередбачуваний господар «Евросети »(думаю, через це, головним чином, і весь ажіотаж).

Приєднаємося і ми до натовпу співчуваючих, стражденних і тих, що приєдналися до сторонніх спостерігачів, які б хотіли купити бу авто, яке б і виглядало добре і працювало б надійно.

«Волга-Кайенн» (Volga-Cayenne), яка з’явилася на світ в результаті зусиль московських ательє Р.А.Д. (Російський автомобільний дизайн) і Cardi на базі позашляховика Porsche, зовнішнім виглядом нагадує ГАЗ-21 «Волгу» 1957 року випуску. Але зі старою «Волгою» у неї немає жодної спільної деталі: кузов, включаючи силову структуру, інтер’єр, фурнітура, зовнішня обробка були виготовлені «з нуля».

Основний обсяг робіт виконали інженери Р.А.Д.: побудували комп’ютерну модель «Волги» ГАЗ-21, попередньо Обміривши її на спеціальному обладнанні, спроектували і створили кузов, лобове і заднє скла, конструкцію дверних вікон і поворотних кватирок, хромовану фурнітуру, виконану литтям з латуні, а також інтер’єр у стилі авто 60-х. У свою чергу фахівці Cardi відповідали за координацію роботи, обробку салону, розпис машини, виготовлення колісних дисків, які було вирішено оформити стразами …

Машину прикрасили комуністичні сюжети на тему «світ-праця-травень», зображення Кремля і портрет Сталіна, виконані аерографією і мозаїкою із страз Swarovski, також поступово стають атрибутикою часу. Правда, вже нового.Подібні публікації:

  1. Вінтажні плакати Porsche
  2. Виставковий павільйон Porsche в Німеччині
  3. Новий Порш (Porsche 911).
  4. Історія дизайну спідометра Chevrolet

Залиште свої враження!z