архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, огляд технологій, ПОДІЇ, ФОТООГЛЯДИ

Nissan Nuvu. Для свіжого повітря в містах

четвер, 15 Серпень 2013, Переглядів: 578

Витончена модель Nissan Nuvu, оснащена заднім приводом, живиться від літієво-іонних батарей, розміщених під підлогою і сидіннями. Також електроенергія виробляється сонячними батареями, які вбудовані в прозорий дах машини і за формою нагадують листя на гілці. Заряду новинки вистачає на 125 км, при цьому швидка перезарядка займає дещо більше чверті години, а повна – 4 години.

Nissan Nuvu – істинний городянин. Його невеликі розміри (довжина 3 м, ширина 1,7 м) ідеально підходять для перевантажених доріг мегаполісів, забезпечуючи чудову маневреність (діаметр розвороту 7,2 м), . Ну а пасажирська формула 2 +1 (одне місце ліворуч, два – праворуч) відповідає статистиці Nissan, згідно з якою 99% часу в міському авто переміщається не більше двох пасажирів, а 90% – тільки один водій.

У виготовленні обробки моделі були використані натуральні матеріали, які дозволяють зменшити залежність виробника від використання невідновлюваних ресурсів, підвищити екологічність і знизити вартість автомобіля. Замість механічного зв’язку між кермом і колесами, педаллю гальма і гальмівною системою, для контролю основних систем концепту нового покоління використовуються електричні імпульси. Фірмова технологія X-By-Wire дозволяє позбутися багатьох громіздких механічних елементів, за рахунок чого значно збільшується внутрішній простір автомобіля.

Масові продажі електромобілів Nissan повинні початися в 2010 році.Подібні публікації:

  1. Черговий сімейний шедевр від Nissan
  2. Осушувачі повітря для басейнів – як вибрати?
  3. “Кочівник” – самий популярний позашляховик
  4. Женевський Автосалон 2009 (Geneva Motor Show 2009). Швейцарія.

Залиште свої враження!z