архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, Мейд Ін Юкрейн :), огляд інтер’єрів, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Оновлений ресторан Odessa в Києві

середа, 21 Серпень 2013, Переглядів: 1,377

Ресторан Odessa відкрився у Києві ще в 1962 році. Нові часи, однак, диктували нові правила, і старе добре заклад представлений гостям в абсолютно іншому форматі. Над оновленням ресторану працювала студія YOD Design Lab, постарайтеся не тільки відтворити дух прибережного міста, а й створити асоціативні зв’язки, через які можна зануритися в унікальну атмосферу. Сприйняття матеріалів і світла лягло в основу концепції дизайну.

Простір основного залу ресторану сформовано навколо центральної зони відпочинку, прикрашеної канатами загальною протяжністю більше 30 кілометрів. За барною стійкою в хаотичному порядку розставлені декоративні коробки, що нагадують найстаріший ринок Привоз, що буди придбані в интернет магазині декора. А відкрита кухня підкреслює демократичний і чесний характер закладу, де кожен бажаючий може спостерігати за процесом приготування страв.

Другий і менший зал ресторану Odessa виконаний емоційно стриманим, він призначений для банкетного використання і здатний перетворюватися в залежності від побажань гостей. Коридор, що веде в убиральні, викладений піщаником, який вважається головним будівельним матеріалів на на Кримському півострові.Подібні публікації:

  1. Ресторан KNRDY в Будапешті від Suto Interior Architects
  2. Ресторан Mercado у Братиславі
  3. Іспанський ресторан Jaleo у Вашингтоні
  4. Флагманський ресторан McDonald’s в Лондоні

Залиште свої враження!z