архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва, ПОДІЇ

Мрійниця та реалістка: жіночі портрети Марти Наель

вівторок, 10 Грудень 2013, Переглядів: 1,283

Цифровий живопис Марти Наель більше схожа на малюнки фарбами, чи не так? Але насправді всі кольорові мазки на жіночих портретах комп’ютерного походження. Здається, що особи героїнь іспанської художниці живуть власним життям: фон розмитий, і можна тільки здогадуватися, в якій обстановці знаходяться персонажі Марти Наель (або в яких хмарах витають). На жіночих портретах всі рівні: і мрійниця, і реалістка. Відсутність антуражу дає зайвий привід відволіктися від навколишніх теплих картатих пледів і зосередитися на виразах осіб: на них написано найцікавіше.

22-річна іспанка березня Наель (Marta Nael), вона ж березні де Андрес Климент (Marta de Andres Climent), все життя прожила в Барселоні. Рік тому вона закінчила місцевий університет, де вчилася малюванню. Зараз березня Наель займається веб-дизайном і освоює різні техніки живопису.

Серія жіночих портретів Марти Наель – це спроба знайти грань, де зароджується мрійливість. Здавалося б, сучасній жінці ніколи думати про нездійсненне, але все ж навіть сама запекла реалістка буває грезеркой, коли ніхто не бачить. У ці-то моменти на неї точить віртуальну кисть молода испанская художниця.

Не залишаються без уваги і персонажі, чий погляд звернений не далечінь і не в себе, а до глядача. Очі цих жінок говорять про те, що вони прекрасно знають собі ціну, але в димчастих декораціях стають не менш загадковими, ніж леді, що витають у хмарах.Подібні публікації:

  1. Модні панночки: жіночі портрети Лаури Вессон
  2. Сяючі жіночі силуети на фотографіях Крістофера Баклоу
  3. Портрети з буклетів: мозаїчні картини Сенді Шіммель Голд
  4. Засновані на історичних чоловічих портретах- агресивні картини Ендрю Сальгадо

Залиште свої враження!z