архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, ПОДІЇ, СТАТТІ

Дизайн інтер’єру магазину Philipp Plein від студії AquiliAlberg

середа, 11 Грудень 2013, Переглядів: 796

Студія AquiliAlberg виконала ультрасучасний дизайн інтер’єру флагманського магазину Philipp Plein в Версилов, Італія
knigabooks.net.Оформленням інтер’єру магазину займався італійський дизайнер Фабіо Новембре (Fabio Novembre). Цілком імовірно, що унікальне рішення зі скляними силуетами чоловіків і жінок стане концептуальною основою для оформлення й інших бутиків даного бренду. Вони тягнуться один до одного, і ближче до кінця магазину їм майже вдається взятися за руки.
Прикрашені чорними мережами візерунків скляні фігури чоловіків і жінок, що вишикувалися уздовж стін магазину, відокремлює один від одного прірву з монохромної плитки.Частина стін бутика облицьована відполірованими пластинами з нержавіючої сталі.

Прикрашені чорними мережами візерунків скляні фігури чоловіків і Курси для жінок, що вишикувалися уздовж стін магазину, відокремлює один від одного прірву з монохромної плитки. Вони тягнуться один до одного, і ближче до кінця магазину їм майже вдається взятися за руки.

Фігури взяли на себе не тільки естетичну функцію. Вони допомагають розмежувати різні зони з одягом. Окрім вишуканого одягу, покупцям надається можливість купить сумку , яка зможе найкращим чином доповнити модний гардероб.

Частина стін бутика облицьована відполірованими пластинами з нержавіючої сталі. Завдяки цьому рішенню простір магазину стає ще більш містичним і казковим.Цілком імовірно, що унікальне рішення зі скляними силуетами чоловіків і жінок стане концептуальною основою для оформлення й інших бутиків даного бренду.

Архітектор: AquiliAlberg
Розташування: Форте дей Мармі, Версілія, Італія
Площа: 50 м ²
Рік: 2011Подібні публікації:

  1. Дизайн інтер’єру магазину Philipp Plein від студії AquiliAlberg
  2. Інтер’єр бутіка * Хто є хто від Фабіо Новембре. Мілан, Італія.
  3. Інтер’єр бутіка Who’s Who від Фабіо Новембре (Fabio Novembre). Мілан, Італія.
  4. Дизайн інтер’єру ювелірного магазину від студії Ippolito Fleitz Group

Залиште свої враження!z