архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » СТАТТІ

Найбільший шашлик в світі

вівторок, 4 Лютий 2014, Переглядів: 574

Найбільший шашлик в світі був виготовлений в Ризі , в день свята Ліго , який відзначали 18 червня 2011 року, біля центру моди та розваг Riga Plaza . рецепт шашлыка розтягнувся на 149 метрів 50 сантиметрів , і цей рекорд був зафіксований за допомогою відеокамери спеціальною комісією , на чолі якої стояв відомий актор Харіс Спановскіс .

Як розповіла в інтерв’ю директор торгового центру Riga Plaza Івета приїду – «Шашлик є традиційною стравою на честь свята Ліго , а в деякій мірі і річним розвагою . Тому ми прийняли рішення зустріти день Івана Купала світовим рекордом і виготовити найдовший шашлик у світі ».

Для того , щоб обсмажити такий шашлик , був виготовлений спеціальний мангал. На нього знадобилося пару тонн металу , а виробництво затягнулося на 7 днів . Крім того , був виготовлений спеціальний шампур , довжина якого перевищила сто п’ятдесят метрів. Шампур поділявся на сто п’ятдесят однакових частин , які легко збираються в єдине ціле.

У процесі смаження дим можна було спостерігати в радіусі одного кілометра , а запах відчувався за двісті метрів від місця події. Для приготування цього чудо- шашлику знадобилося близько однієї тонни деревного вугілля , сто літрів розпалює рідини , п’ятсот кілограм курячого шашликового м’яса.

Після того , як зафіксували рекорд , відбулася дегустація шашлику. Найбільший шашлик змогли безкоштовно оцінити близько 2 тисяч осіб. Біля центру моди та розваг Riga Plaza , крім поїдання рекордного шашлику , відвідувачі змогли взяти участь у змаганнях зі стрільби з лука та арбалета і швидкісному питва квасу. Тут же учасники змагань змогли взяти участь у ярмарку , їх також чекали цікаві апетитні страви , приготовані на честь свята .Подібні публікації:

  1. Йорданія відкрила найбільший в світі інтернет-каталог старожитностей
  2. Найбільший букет квітів у світі
  3. Найбільший будиночок на дереві в світі
  4. Дизайн інтер’єру офісу нафтової компанії від студії CLSE

Залиште свої враження!z