архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, архітектура, ПОДІЇ, СТАТТІ

Дитячий освітній центр Spring

вівторок, 11 Березень 2014, Переглядів: 688

Дитячий освітній центр Spring , спроектований студією Joey Ho Design , відкрився в Гонконзі. Відмовившись від кліше на кшталт мультяшних персонажів , райдужних зображень і безлічі іграшок , а адже саме так дорослі бачать ідеальну середу для дітей , в даному проекті акцент поставлений безпосередньо на процесі навчання й розвитку дітей , глянувши на світ їх очима.

Даний дитячий сад швидше нагадує зменшену копію навчального закладу для дорослих. На площі 697 кв. метрів створені всі умови для задоволення фізичних і психологічних потреб дитини , сприяючи його якнайшвидшому розвитку . У даному середовищі цікаво перебувати одночасно дітям і батькам , яких закликають взяти участь в освітньому процесі.

Всі меблі в освітньому центрі Spring розрахована на використання одночасно дітьми і дорослими. Так , до стійки приймальні примикає сходи, по якій дитина може забратися вгору і нарівні спілкуватися з дорослими. У вбиральні умивальник виконаний у вигляді фонтану з кількома рівнями для зручності різних поколінь. У спортивному залі цікавим елементом є світлодіодне підсвічування у вигляді розмітки ігрового поля. Кафе буквально виступає в ролі країни чудес , а на кухні встановлено сучасне обладнання, що дозволяє дітям зануритися у дорослий світ і долучитися до процесу приготування їжі. Всі приміщення освітнього центру оформлені в нейтральній кольоровій гамі з домінуванням білого , світло- зеленого і блідо -блакитного відтінків на тлі натурального дерева. Проте , тут не бракує й грайливих деталях декору.

Хочете гарно провести час? Хочете поринути в далеке минуле? Зробіть свій вибір – аренда квартир в николаевеПодібні публікації:

  1. Освітній центр “Зоряний” від The ​​XSS. Гонконг, Китай.
  2. Подвійна перспектива для батьків і дітей
  3. Дитячий культурний центр
  4. Конкурсна робота Захарової Владислави. Дитячий розважальний центр. Челябінськ, Росія.

Залиште свої враження!z