архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, архітектура, дизайн, меблі, огляд моди, огляд технологій, ПОДІЇ, СТАТТІ, фото, ФОТООГЛЯДИ

Штаб-квартира McLaren в Англії

п`ятниця, 21 Березень 2014, Переглядів: 970

Штаб -квартира McLaren розташована в місті Суррей , Англія. Сучасна архітектура , чисті лінії і явний мінімалізм відрізняють цей чудовий проект. Тут народжуються приголомшливі ідеї і створюються епічні автомобілі . На зведення будівлі було витрачено £ 300 мільйонів і воно відмінним чином інтегровано в навколишній ландшафт.

На зведення будівлі було витрачено £ 300 мільйонів і воно відмінним чином інтегровано в навколишній ландшафт. Тут народжуються приголомшливі ідеї і створюються епічні автомобілі . На зведення будівлі було витрачено £ 300 мільйонів і воно відмінним чином інтегровано в навколишній ландшафт.

Тут народжуються приголомшливі ідеї і створюються епічні автомобілі . На зведення будівлі було витрачено £ 300 мільйонів і воно відмінним чином інтегровано в навколишній ландшафт.

Штаб -квартира McLaren розташована в місті Суррей , Англія. Сучасна архітектура , чисті лінії і явний мінімалізм відрізняють цей чудовий проект. Тут народжуються приголомшливі ідеї і створюються епічні автомобілі . На зведення будівлі було витрачено £ 300 мільйонів і воно відмінним чином інтегровано в навколишній ландшафт. Штаб -квартира McLaren , мабуть , є самою минималистичной серед усіх відомих флагманських будівель інших підприємств , тут немає божевільної неонового підсвічування і сміховинною висотності , а є лише лобовое стекло ссангйонг і витриманий стиль , гідний наслідування.Подібні публікації:

  1. Штаб-квартира McLaren в Англії
  2. Штаб-квартира Red Bull у Лондоні
  3. Штаб-квартира Adidas від дизайнерів KINZO
  4. Штаб-квартира Bentini від Piuarch. Фаенца, Італія.

Залиште свої враження!z