архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, Мейд Ін Юкрейн :), ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Подільський лофт в Києві

п`ятниця, 28 Березень 2014, Переглядів: 936

Подільський лофт – це приватна резиденція , інтер’єр якої реалізований архітектором Сергієм Махно в місті Київ , Україна . Загальна площа квартири становить 128 кв. метрів. Еклектична і елегантна , вона розташована в старому торгово- ремісницьки районі міста, тому лофтового естетика найкращим чином підходила резиденції. Більш того , знявши залишилися після капітального ремонту нашарування гіпсокартону , була виявлена ​​старовинна цегляна кладка , а разом з нею і прекрасні металеві швелери . Таким чином , стилістика інтер’єру була буквально продиктована вихідними умовами для роботи над проектом.

Архітектор вирішив залишити стіни в первозданному вигляді як самодостатнього декору , розбавивши їх білою штукатуркою , гидроизоляция подвала и цоколя в Киеве декоративними бетонними панелями і дерев’яними рейками. На підлозі використаний фактурний масив тонованого дуба. Авторські предмети «Майстерні Махно » чергуються в інтер’єрі з сучасною класикою фабрики Minotti , а промислове освітлення співіснує з дизайнерським .

Планувальне рішення квартири виконано відповідно з сучасними канонами , що припускають єдиний простір вітальні зони з їдальнею і кухнею. У лофте також виділені батьківська і дитяча спальні , простора ванна кімната і великий балкон , на якому розмістили додаткову ванну і невеликий імпровізований кабінет .Подібні публікації:

  1. Подільський лофт в Києві
  2. Офіс-лофт РАДІОГРУПА «UMH» у Києві від Ryntovt Design
  3. Інтер’єр в стилі лофт в Києві
  4. Квартира з терасою в Києві від студії ID4U

Залиште свої враження!z