архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, огляд інтер’єрів, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Флагманський ресторан McDonald’s в Лондоні

четвер, 3 Квітень 2014, Переглядів: 874

На Оксфорд- стріт у самому центрі Лондона розташований флагманський ресторан McDonald’s . Дизайн інтер’єру був розроблений компанією SHH і завоював безліч нагород. Радикально новий , триповерховий ресторан покликаний оперативно обслуговувати відвідувачів , а також бути місцем , де молодь може збиратися компаніями і відпочивати.

На нижньому рівні відвідувачі потрапляють в McDonald’s як і колись , через тунель, що веде до стійки замовлень. Ви відразу побачите сходи, що ведуть на другий поверх , а з правого боку на стіні з червоного скла біжучий рядок з світлодіодів привітає вас в ресторані.

В цілому , приміщення ресторану розділене на три блоки , кожен з яких має свій власний стиль і цільову групу. Так , в підвальному приміщення представлена ​​обідня зона , де можна спокійно і неквапливо поїсти в приємній атмосфері. На першому поверсі ведеться експрес -обслуговування , так що вам сюди , якщо ви поспішаєте . Ну а останній зал є уособленням радикальної зміни специфіки ресторану McDonald’s і включає барну стійку , яка отримала назву « флірт – бар». Вона призначена для тинейджерів , які приходять сюди провести час в колі друзів і завести нові знакомства в Виннице. Тут також встановлені телевізори та ігрові приставки Playstation2 .Подібні публікації:

  1. Ресторан-кав’ярня Trade в Лондоні
  2. Ресторан Bella Italia Weine
  3. HOTO FUDO – ресторан, відкритий для всіх явищ природи
  4. Ресторан Pepito Grillo розташований в міжнародному аеропорту Мадрида

Залиште свої враження!z