архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, огляд інтер’єрів, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Tokyo Baby Cafe – кафе для батьків з маленькими дітьми

середа, 14 Травень 2014, Переглядів: 628

Дизайн-студія Nendo працювала над оформленням інтер’єру Tokyo Baby Cafe. Як очевидно з назви, кафе розташоване в Токіо і призначене для відвідування батьків з дітьми. Дизайнерам хотілося створити таку атмосферу, в якій батькам з маленькими дітьми було б комфортно і приємно проводити час. Тут можна знайти велику кількість книг з картинками і іграшок, що можна інтерпретувати в картинки на рабочий стол. У кафе представлена ​​спеціальна ігрова кімната, а також виділено індивідуальні кабінки та спеціальні місця для годування. За Tokyo Baby Cafe зручно переміщатися разом з коляскою, а вимикачі та дверні ручки розташовані так високо, щоб діти не могли до них дотягнутися.

Реалізувати задуману ідею було не просто, адже в кафе має бути добре як дітям, так і дорослим, а різні вікові групи, очевидно, хочуть різного. Але кафе настільки величезна, а меблі така крихітна, що всі відчувають тут себе «у своїй тарілці». Великі вікна змінюються маленькими, великі лампочки – дрібнішими. Під столом на звороті стільниць нанесені картинки тварин з немовлятами. В цілому, це неймовірно миле місце для відпочинку батьків і дітей.

Дизайнерам хотілося створити таку атмосферу, в якій батькам з маленькими дітьми було б комфортно і приємно проводити час. Але кафе настільки величезна, а меблі така крихітна, що всі відчувають тут себе «у своїй тарілці». Великі вікна змінюються маленькими, великі лампочки – дрібнішими.Подібні публікації:

  1. Tokyo Baby Cafe – кафе для батьків з маленькими дітьми
  2. Подвійна перспектива для батьків і дітей
  3. Кафе біля однієї з головних пам’ятки Лондона
  4. Дизайн інтер’єру кафе Don Café House від студії Innarch

Залиште свої враження!z