архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

З мрією про Kenzo

понеділок, 9 Червень 2014, Переглядів: 530

Студія Olga Akulova design оформила інтер’єр цієї квартири в Києві. Стилістична ідея інтер’єру полягала у зверненні до теми Kenzo Home, так як господині дуже подобаються предмети, створені під початком дизайнерів цього європейсько-азіатського модного будинку.

У першу чергу архітектори демонтували всі ненесучі перегородки приміщення, заново сформувавши зонування, і отримали відкритий простір, яке потім розділили розсувними перегородками, островом з фасадом з каменю і залишилися після демонтажу бетонними колонами. Також була трансформована балконна зона, спочатку розміщена вздовж усього простору і огороджена від квартири цегляної перегородкою з віконними прорізами. Частина балкона зайняло простір спальні, частина залишилася відкритим балконом зразок міні-тераси, а частина трансформувалася в скляний еркер вітальні. У спальні з’явилася скляна стіна, що розмежовує балкон і макіяжної-гардеробну зону, відкривши приголомшливий вид на невеликий сад тераси, Поділ та Андріївську церкву.

Відкрита фактура колон, білий полімерний матовий наливна підлога, дошка на подіумі еркера і на стелі кухонної зони добре підходять до обраної тематики. У вітальні і на балконі був створений інтер’єрний міні-сад, що став таким собі стилістичним міксом садів Східної Азії та Європи, дизайн якого розробила компанія Zinco. Увечері вид на Поділ з цієї квартири ставати чарівним: запалюється підсвічування Андріївської церкви та будівлі Кабінету міністрів, включаються вогні пішохідного моста і арки Дружби народів. Чудове місце для відпочинку і зустрічі з друзями не перестає радувати господиню цього інтер’єру, що про свої апартаменти давала рекламу на радио.Подібні публікації:

  1. З мрією про Kenzo
  2. Динамічний дизайн інтер’єру приватної квартири hill boxes від Дмитра Жуйкова і Агєєвої Аріни.
  3. Нове життя невеликої квартири. Віго, Іспанія.
  4. Гармонія і стиль від Fertility Design

Залиште свої враження!z