архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, огляд інтер’єрів, огляд меблів, ФОТООГЛЯДИ

Ексклюзивні меблі Bokja з Лівану

середа, 13 Серпень 2014, Переглядів: 1,077

Бокья (Bokja) – турецьке слово, що позначає складне ткане полотно, використовуване в особливих випадках, наприклад, для прикраси приданого нареченої. Ліванські дизайнери Hoda Baroudi і Maria Hibri використовують вантажні тканини з розкішним орнаментом Шины БУ у створенні предметів меблів під однойменною назвою Bokja з 2000 року. Знайдені на блошиних ринках і в антикварних лавках Бейрута, старі екземпляри з 50-70-их років знаходять нову життя під шаром красивих матеріалів з ​​Центральної Азії. Стародавня культура поєднується з сучасним дизайном, всі предмети меблів представлені в одиничному екземплярі і виготовлені вручну. Меблі Bokja популярна у всьому світі. Серед цінителів і колекціонерів чимало знаменитостей. Джулія Робертс, Сандра Буллок, Кейт Хадсон і Нора Джонс прикрашають свої резиденції красивими екземплярами Bokja, а модний будинок Christian Louboutin використовує їх в шоу-румах.

Завжди з цікавістю ставилася до нестандартних меблів, у тому числі в стилі печворк! І ось недавно пощастило познайомитися з творчістю ліванських дизайнерів ходою Баруди і Марією Хібру.

Ходу небайдужа до старовинних гобеленам і текстилю, а Марії завжди подобалася антикварні меблі. Свої таланти жінки об’єднали для створення спільної студії Bokja, вдало з’єднавши два напрямки в меблевому мистецтві – Захід і Схід. Взяли за основу добре відомі форми меблів – класичні зразки стільців, кушеток, крісел і диванів, і «переодягли» їх в яскраві кольори і візерунки тканин східного Середземномор’я і Близького Сходу.

У створенні ексклюзивних меблів Bokja, дизайнери Maria Hibri і Hoda Baroudi в своїх предметах застосовують тільки вінтажні тканини з розкішними візерунками та орнаментами. Всі меблі набувається в антикварних лавках Бейрута або на ринках, де старі меблі 70-годов знаходить нове життя. Виготовлені предмети представляються тільки в одному екземплярі і виготовляються в ручну.

Сьогодні Bokja знаходиться в серці Бейрута і наймає команду висококваліфікованих ремісників, які повертають до життя старовинні меблі, використовуючи для її оббивки тканини 50-х, 60-х і 70-х років. Гобелени, Сюзанна (вишита візерунками декоративна), шнурки і тасьма – ось основні складові тієї різнобарвної палітри, яка прикрашає речі Bokja.Подібні публікації:

  1. Ексклюзивні меблі Boca do Lobo
  2. Ретро-футуристичні дизайнерські меблі від Джорі Бріема (Jory Brigham)
  3. Художник з Ліверпуля створює дивовижні речі, прикрашаючи очищені меблі травою. Ліверпуль, Великобританія.
  4. Гігантські меблі EVNI

Залиште свої враження!z