архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, мистецтво, ПОДІЇ, предметний дизайн, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

В тренді моди на декор – ткані вироби ручної роботи

середа, 27 Серпень 2014, Переглядів: 979

Всі ми знаємо, стиль інтер’єру в повній мірі відображає характер власника будинку, його звички і симпатії. Кожна людина по-своєму унікальна і не існує двох однакових людей, як і не існує двох однакових інтер’єрів. Унікальний інтер’єр не просто викликає інтерес, а створює привід для приємного спілкування.

Що ж може бути більш унікальним, ніж ручна робота? Правильна відповідь: нічого. Будь-яка творчість – це завжди творення, в результаті якого з’являються приголомшливі для уяви плоди – «живі» речі. Так і в інтер’єрі. Використання ексклюзивних предметів ручної роботи створює атмосферу оригінальності у вашому домі.
Якщо ми подивимося в минуле, ми побачимо, як наші прабабусі одягалися, як вони оформляли житло. Красиво? Ткані рушники, ткані доріжки, тканий одяг, слов’янські і давньоруські орнаменти. Все це створювалося руками. У ці предмети вкладали душу люди – майстри своєї справи. Ручне ткацтво не втратило своєї актуальності і сьогодні, адже все нове – це добре забуте старе.
Створити свій власний стиль в оформленні інтер’єру з елементами етніки та вінтажу зовсім не складно. Як елементи декору ми пропонуємо використовувати трендові артдоріжки ручної роботи, модні етнодізайнерскі полотна і традиційні ткані доріжки.

Отже, розглянемо 3 базові моделі дизайну інтер’єру з використанням об’єктів, виконаних в етнічному стилі (і традиційної технології).

1. 100% -не «етно». Створіть свій інтер’єр в скандинавському або старослов’янському стилі. Оформіть тканими елементами не тільки підлогу, а й вікна, ліжка, стіни, столи. Етніка у всьому – килими на підлозі, столова білизна, постільні приналежності. А подумайте як би було приємно вашим коханим отримати від вас чоловічі світери спицями, які завжди зігріють теплом і любов’ю в холодний і вітряний день.Такий подарунок залишеться надовго в пам’яті.
Гармонія в інтер’єрі досягається завдяки використанню орнаментів, які мають відношення до однієї традиції, однієї культури.

2. Поєднання етнічних мотивів різних культур. Комбінуйте в своїх роботах скандинавські, слов’янські і східні мотиви. Оформіть кухню в слов’янському стилі, вітальню – в скандинавському, а спальню – в японському. У вашому будинку не буде нудно. Етнічний стиль в інтер’єрі не тільки продемонструє витончений смак власника приміщення, але і повною мірою відобразить його ерудицію, знайомство з традиціями народів світу

3. Сучасний інтер’єр з елементами «етно». Використовуйте ткані половики для створення вогнищ гармонії і тепла у вашому домі. Додайте в сучасний простір в стилі hi-tech пікантну ноту еклектики. Ткані половики, створені вручну з екологічно чистих матеріалів, відіб’ють прогресивний світогляд власника будинку і повною мірою відіб’ють його оригінальність.

Варто сказати, що доріжки не просто створюють атмосферу, але і справді роблять наше житло тепліше і комфортніше. По ним приємно пройтися босоніж, згадавши дитинство. Або посидіти перед каміном, піддавшись романтичному пориву.Подібні публікації:

  1. Світильник ручної роботи Orikomi
  2. Тонка робота майстра: Дизайнерська лампа Sponge ручної роботи від Miguel Ángel
  3. «Пташиний» декор інтер’єрів дитячої кімнати для дівчаток і хлопчиків
  4. Дизайн приватного будинку Casa LC від студії Art

Залиште свої враження!z