архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » мистецтво, ПОДІЇ, СТАТТІ

Найкращий у світі сад!

вівторок, 2 Вересень 2014, Переглядів: 1,302

Сад біля власного будинку може стати для людини найкращим, особливо якщо він відповідає його уявленням про ідеал озеленение и ландшафтный дизайн. Але щоб отримати хороший результат і уникнути розчарувань, про створення саду потрібно подбати заздалегідь. Наприкінці зими, коли багато снігу, запрошувати ландшафтного дизайнера ще занадто рано. Адже проектування починається завжди з виїзду на місце, заміру ділянки з визначенням його меж, місця розташування майбутніх будівель і розміщення дерев і чагарників. Визначення структури грунту і рівня залягання грунтових вод – теж важливі деталі проекту. Але якщо ви вирішили, що саду бути і в найближчому майбутньому, то до здійснення своїх задумів треба приступати вже сьогодні.

До дизайнерам звертатися поки рано. Обміряти ділянку по заметах скрутно, але час ще терпить. «Гаряча пора» для компаній, що спеціалізуються на ландшафтному дизайні, настане в кінці квітня, коли з таненням снігу почне оживати природа. Щоб опинитися в числі перших клієнтів озеленювачів в новому сезоні і встигнути розробити проект майбутнього саду, подсуетиться потрібно заздалегідь.

Ознайомлення з матеріалами сайтів в Інтернеті, з публікаціями в журналах з ландшафтного проектування, перегляд книг і телепередач з садівництва дозволять вам отримати уявлення про напрямки ландшафтної архітектури та стилях дизайну в садовому мистецтві. Все це допоможе зрозуміти, що, власне кажучи, ви хотіли б бачити на ділянці. Якщо ви задумали будувати фонтан, було б доцільно закупити фонтанне обладнання вже зараз – при настанні сезону, ціни на нього помітно піднімуться! Потім, навіть із приблизними розумінням того, що ви хочете отримати в кінцевому підсумку, вам буде простіше донести свою ідею до фахівця. А якщо ви покажете вподобані фотографії садів з журналів або малюнки, зроблені самостійно, вам не складе труднощів знайти спільну мову з дизайнером. Але не варто забувати, що в північних районах клімат настільки непередбачуваний, що творчість садівника – питання особливе.

В даний час існують навчальні центри, що пропонують пройти прискорені курси з ландшафтного дизайну. Але, треба правильно оцінювати таке навчання. Пройшовши даний курс, ви ознайомитеся лише з азами ландшафтного проектування, отримаєте тільки найзагальніші уявлення та початкові знання про процес озеленення, зможете визначитися зі стильовим рішенням саду і навчитеся читати креслення. А головне, ви зможете дохідливо пояснити своєму архітектору свої задуми на зрозумілій для нього мові.

Вибравши з безлічі компаній підходящу, підготуйте геодезичний план своєї ділянки та фотографії. Якщо під ділянкою проходять водопровід або електричний кабель, то надалі вам, швидше за все, знадобляться схеми комунікацій та інші документи. Треба все передбачити.Подібні публікації:

  1. Найдорожча магнітола в світі
  2. Найдорожчий у світі ноутбук коштує 220.000 £
  3. Найменший холодильник у світі. Міні-холодильник, що працює від USB
  4. Найкращий вентилятор 2011

Залиште свої враження!z