архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » Мейд Ін Юкрейн :), огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ

Загородный дом с эллингом в Украинском Полесье

вівторок, 30 Вересень 2014, Переглядів: 1,119

Архітектурне бюро Gerez Architects займалося проектуванням і реалізацією цього сучасного будинку з еллінгом на березі річки Тетерів в Житомирській області, Україна. Заміська резиденція площею 106,5 кв. метрів розташована в місці злиття річки Тетерів з одним зі своїх приток.

Ділянка для майбутнього будинку був вибраний невипадково. Ця річка з давніх часів служила важливою транспортною артерією для Українського Полісся. В XX столітті вона стала популярна серед любителів водних видів спорту, в результаті чого уздовж її берегів з’явилася велика кількість спортивних турбаз.

Замовники, великі шанувальники віндсерфінгу та вейкбордингу, давно шукали підходяще місце для тренувань і активного відпочинку. Дана ділянка виправдав всі їхні очікування. Замість старої будівлі однієї з турбаз і було вирішено побудувати гостьовий будинок з еллінгом.

Головним професійним правилом архітектори Gerez Architects вважають органічне інтегрування споруд в навколишнє середовище. Основною їх принцип роботи – середа первинна, а об’єкт – вторинний. Перепад рельєфу на ділянці між головним входом і причалом послужив причиною появи каскаду терас, виконаних з тонованої палубної дошки. Великий вибір найрізноманітніших будівельних матеріалів Ви можете знайти в спеціалізованому магазині смотреть.

Особливості ландшафту відбилися і на планувальному рішенні: всі житлові приміщення орієнтовані на річку і прекрасно інсолюються протягом дня. Застосування розсувних віконних систем у вітальні є продовженням спільної ідеї злиття внутрішнього простору будинку з мальовничою навколишнім середовищем. В обробці об’єкта переважають світлі тони, доповнені місцевими матеріалами інших відтінків.

Крім архітектури основної будівлі також увагу привертає лаконічний ландшафтний дизайн. Нові насадження гармонійно поєднуються з існуючою природою, зливаючись і розчиняючись в ній. Варто відзначити, що ландшафтний дизайн є візитною карткою і невід’ємною частиною кожного проекту Gerez Architects.Подібні публікації:

  1. Дизайн приватного будинку Shaker Heights від студії Dimit Architects
  2. Сучасний будинок з дерева в Блергоурі Back Beach від студії Wolveridge
  3. Дизайн приватного будинку Dalvey Estate від студії Aamer Architects
  4. Дизайн будинку з терасою на даху Casa 103 від студії ultramarino

Залиште свої враження!z