архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, Мейд Ін Юкрейн :), огляд інтер’єрів

Апартаменти в стилі лофт в Києві

вівторок, 21 Жовтень 2014, Переглядів: 1,080

Апартаменти KaiF розташовані в житловому комплексі Парус в Києві. Над оформленням квартири площею 120 кв. метрів працювали архітектори Вікторія Шкляр і Ольга Антонцева, що представляють FORM architectural bureau. У роботі над проектом вони зійшлися з замовниками, сім’єю з двох осіб, на стовідсоткової любові до стилю лофт. Господарям було важливо максимально зберегти обсяг приміщень, але при цьому вписати в простір системи зберігання у вигляді гардеробних і комор, санвузол і ванну.

В інтер’єрі апартаментів домінує каркасна меблі, виготовлені за індивідуальними кресленнями з дерева і фанери українською компанією ПП, керамическая плитка красного цвета. Пашковський, включаючи кухню, передпокій, гардероби, столи і стелажі у вітальні. Частина м’яких меблів також виконана спеціально для даного проекту українським виробником Interia. Решту предметів інтер’єру підібрані переважно від відомих італійських брендів і прослужать довгий термін завдяки своєму бездоганній якості.

Що стосується обробки, той тут перевага віддана простим і довговічним матеріалом з грубою фактурою. Так, більша частина стін у квартирі виконана в білому кольорі і виглядає немов «нерівна» штукатурка. Інші стіни, стелі і перемички над прорізами демонструють «голий» бетон, навмисно залишений в інтер’єрі без будь-якої обробки. В зоні кухні замість плитки на робочій поверхні використано скло, а чорна стіна пофарбована спеціальною фарбою для шкільних дощок, щоб на ній можна було писати і малювати.Подібні публікації:

  1. Офіс-лофт РАДІОГРУПА «UMH» у Києві від Ryntovt Design
  2. Сучасні багаторівневі апартаменти
  3. Інтер’єр в стилі лофт в Києві
  4. Пентхаус в стилі лофт в Стамбулі

Залиште свої враження!z