архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, архітектура, огляд фото, ФОТООГЛЯДИ

Офіс Google в Амстердамі

понеділок, 27 Жовтень 2014, Переглядів: 1,003

Архітектори студії D / DOCK оформили інтер’єр офісу компанії Google в Амстердамі, Нідерланди. Натхненням до проекту послужив гараж, в якому Ларрі Пейдж і Сергій Брін заснували майбутню корпорацію. Важливим елементом концепції стала стійкість і екологічність об’єкта. Велика частина меблів для простору площею 3,000 кв. метрів раніше вже використовувалася і була відремонтована, отримавши нове життя. На кожному поверсі офісу присутні унікальні елементи, так чи інакше відображають голландську культуру. Нетоксичні матеріали обробки і акцент на економію електроенергії та води також є особливостями проекту. Щастя, комфорт, гнучкість, розслаблення, добре збалансований харчування, фізичні вправи, денне світло і свіже повітря – ось основні принципи, які роблять офіс Гугл Гласс в Амстердамі привабливим.

Для співробітників офісу створені чудові умови: крім робочих місць, тут обладнаний тренажерний зал та кімната для відпочинку. У меню кафе, розрахованому на 80 відвідувачів, – ті страви, які дозволяють дотримуватися програми здорового харчування. Декор кафетерію – подарунок справжнім ласунам: на стелі можна побачити освітлювальні панелі у вигляді голландських карамельних вафель, а на стінах – принти із зображенням пряників.

Основна частина офісу – приміщення площею 3000 кв. м. Офіс стилізований під звичайний гараж. Це своєрідне нагадування про те, з чого починали Ларрі Пейдж і Сергій Брін, “батьки” Google. Саме ці хлопці в 1998 році зареєстрували компанію, штат якої складався всього з чотирьох осіб, і за браком коштів розташувався в орендованому гаражі. Звичайно ж, у нинішньому амстердамському офісі куди затишніше, світліше і тепліше. Зовнішня стилізація – це творчо недбалий декор стін малюнками графіті і специфічне освітлення.

На кожному поверсі знаходяться так звані «печери» – закриті приміщення, в яких розташовуються невеликі конференц-зали, відеостенди і міні-кухні. Інтер’єр продуманий до дрібниць. Для кожного відділу знайшлося своє місце, для кожного працівника – свій особистий простір. Хоч в той же час всі співробітники команди Google працюють в єдиній команді, постійно взаємодіючи один з одним.Подібні публікації:

  1. Офіс Google в Піттсбурзі – пентхаус бісквітної фабрики
  2. Офіс Google у Москві
  3. Дизайн офісу Google в Тель-Авіві від студії Camenzind Evolution
  4. Інтер’єр офісу Google в Піттсбурзі – пентхауз бісквітної фабрики

Залиште свої враження!z