архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, архітектура, огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ПОДІЇ, ФОТООГЛЯДИ

Дерев’яний будинок в горах Каліфорнії

вівторок, 4 Листопад 2014, Переглядів: 776

Резиденція Crow’s Nest спроектована архітектурним бюро Mt. Lincoln Construction спільно з BCV Architects. Приватний будинок площею 520 кв. метрів розташований в районі гірськолижного курорту Шугар Боул в Каліфорнії, США. Приголомшливий вид на гірські схили і лісові масиви наповнює спокоєм і пропонує зануритися в атмосферу відпочинку. У кожній кімнаті будинку, виконаного з домінуючим використанням натурального дерева, передбачені великі вікна, що дозволяють нескінченно милуватися навколишньою красою.Резиденція Crow’s Nest спроектована архітектурним бюро Mt. Lincoln Construction спільно з BCV Architects. Приватний будинок площею 520 кв. метрів розташований в районі гірськолижного курорту Шугар Боул в Каліфорнії, США. Приголомшливий вид на гірські схили і лісові масиви наповнює спокоєм і пропонує зануритися в атмосферу відпочинку. У кожній кімнаті будинку, виконаного з домінуючим використанням натурального дерева, передбачені великі вікна, що дозволяють нескінченно милуватися навколишньою красою.

Цей фешенебельний будинок посеред Каліфорнійських гір якось важко назвати «гірською хатиною». Великий за розмірами, чудово організований та оптимізований для комфортного проживання, особняк дихає теплою та затишною атмосферою.

Створений виключно із натурального дерева, він справді вражає чудовим поєднанням водночас простих та елегантних деталей інтер’єру, як, наприклад, камін із каменю. Однак, найважливішим елементом цього будинку, я б назвала панорамні вікна від підлоги до стелі, які відкривають очам чудові навколишні краєвиди таємничого лісу. Саме ці краєвиди та чистота внутрішнього убранства є основними складовими особняка, який отримав назву Crow’s Nest
http://minfin.com.ua/currency/converter/.Подібні публікації:

  1. Дерев’яний будинок в горах Каліфорнії
  2. Будинок для відпочинку в Каліфорнії
  3. Шоу-рум, житловий будинок і офіс від Ábaton
  4. Приватний будинок Albatross від студії BGD Architects

Залиште свої враження!z