архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ

Пентхаус на 54 поверсі в Нью-Йорку

вівторок, 4 Листопад 2014, Переглядів: 786

Проектне бюро Turett Collaborative Architects оформило інтер’єр цього сучасного пентхауса в Нью-Йорку. Розташований на 54 поверсі з шикарною панорамою мегаполісу і видом на Статую Свободи, він відрізняється витриманим стилем і лаконічній плануванням. У декорі резиденції площею 465 кв. метрів представлена ​​унікальна колекція творів мистецтва з Азії. Тут панує атмосфера відкритості і комфорту, всі матеріали, фактури і предмети меблів підібрані відповідно до побажань господарів пентхауса.Проектне бюро Turett Collaborative Architects оформило інтер’єр цього сучасного пентхауса в Нью-Йорку. Розташований на 54 поверсі з шикарною панорамою мегаполісу і видом на Статую Свободи, він відрізняється витриманим стилем і лаконічній плануванням. У декорі резиденції площею 465 кв. метрів представлена ​​унікальна колекція творів мистецтва з Азії. Тут панує атмосфера відкритості і комфорту, всі матеріали, фактури і предмети меблів підібрані відповідно до побажань господарів пентхауса.

В ньом є кілька чудовим віталень, 6 розкішніх спалень, 12 ванніх кімнат, музична студія, більярдний зал, спа-центр, відображає басейн, шикарна бібліотека, італійська кухня, домашній кінотеатр. Дівує чудова галерея унікальніх картин и скульптур, що привносить в інтер’єр розкіш и благородство.

З панорамних вікон відкрівається пріголомшлівій вид на МЕГАПОЛІС. Прівертає Рамус прекрасний вид на протоку Іст-Рівер и штаб-квартиру ООН. Кондо займає площу больше 5486 квадратних метрів и перевершує всі Очікування по комфорту и розкоші http://proline.biz.ua.Подібні публікації:

  1. Приголомшливий пентхаус на 77 поверсі Trump World Tower
  2. Пентхаус у Нью-Йорку за $ 4,550,000
  3. Пентхаус в стилі лофт в Стамбулі
  4. Пентхаус за $ 4,75 мільйона в Брукліні, Нью-Йорк

Залиште свої враження!z