архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, огляд архітектури

Затишний і стильний будинок на березі затоки в Англії

вівторок, 4 Листопад 2014, Переглядів: 609

Студія David James Architects представила проект житлового будинку 2A Shore Road в графстві Дорсет, Англія. Побудований відповідно до найвищих стандартів, цей будинок демонструє пильну увагу до найдрібніших деталей поряд з якісним плануванням. Пройшовши через бездоганний двір з ідеальним газоном, ви потрапляєте всередину одноповерхового будови через розсувні панорамні вікна. Опинившись у вітальні, неможливо відразу ж не закохатися в простій і вишуканий інтер’єр резиденції, а також в шикарний вид на затоку, до якого рукою подати. Світлий і затишний, цей будинок пропонує все необхідне для комфортного проживання.

Якщо вам цікаві види будинків в Англії, тоді вашу увагу напевно приверне інтер’єр цього затишного, елегантного будинку в Західному Сассексі (Англія). Будинок містить в собі яскраву і простору кухню-їдальню, а також вітальню. Палітра інтер’єру – бліда, але дуже легка і повітряна. Матеріали переважно натуральні. Родзинкою цього будинку в Англії є затишна обідня зона з якої відкривається прекрасний вид на внутрішній двір. Більш детальні фото інтер’єру будинку в Англії представлені нижче.

Щоб приховати занадто високий двосхилий звід, фахівці настелили ряд дерев’яних балок перекриттів, візуально позначивши стелю, але не обтяжуючи всю конструкцію. Дуже світле дерево в обробці в поєднанні з білими стінами і меблями в індустріальному стилі виглядає природно і, в той же час, футуристично. Велика частина елементів меблювання поставлена ​​на коліщатка, що дозволяє легко переміщати її по будинку відповідно до потреб або раптової примхою мешканців. Декоративне оформлення будинку гранично лаконічно, причому особливе місце тут займає бібліотека на відкритих стелажах. Цей проект – еталон затишку і стильною простоти более подробно тут!Подібні публікації:

  1. Елегантний будинок Sidlesham в Англії
  2. Затишний будинок із садом в місті Оттава
  3. Особняк на березі затоки за $ 20 мільйонів
  4. Житловий будинок в будівлі історичної стайні в Англії

Залиште свої враження!z