архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, Мейд Ін Юкрейн :), СТАТТІ

Особняк Belle Epoque в Дніпропетровську

п`ятниця, 14 Листопад 2014, Переглядів: 1,123

Українська студія Dreamdesign представила проект приватного особняка Belle Epoque в Дніпропетровську, що став лауреатом двох британських конкурсів дизайну International Property Awards і SBID International Design Awards. Загальний бюджет проекту склав більше 1 000 000 $.

Головна стилістична ідея інтер’єру цього шикарного будинку площею близько 700 кв. метрів – елегантна розкіш ар-деко, артистичний сенс і особливий настрій цієї чудової епохи. Архітектор Олена Добровольська вирішила створити унікальний і сучасний інтер’єр, передати дух і настрій, використовуючи, поряд з рукотворністю, новітні технології і своє розуміння комфорту.

У будинку чотири поверхи. На першому розташовуються вітальня і їдальня, на другому – вітальня та спальня дочки, третій поверх є жіночим зі своєю інфраструктурою: спальнею, вбиральні, невеликим кабінетом і ванною. Четвертий рівень – це чоловіча територія з просторим кабінетом, спальнею і своїми допоміжними приміщеннями. Жіноча зона виконана більш світлою і вишуканою, в той час як чоловіча виглядає темною і стриманою.

За традицією ар-деко організуючим елементом, який задає ритм і настрій всьому інтер’єру, став орнамент – геометричні та рослинні візерунки представлені на підлозі, гудаута на стінах, стелях і в декоративних деталях. Інтер’єри витримані в спокійній, монохромного гамі, в якій присутні темно-коричневі, теракотові, вершкові, пісочний і сріблясто-сірі тони. Смислові акценти розставлені за допомогою виразних предметів меблів, ламп і світильників, а також залучають погляд фактур: каменю, велюру, деревини і міді.

Практично всі декоративні деталі створені за індивідуальними ескізами. Складна ручна робота скульпторів, різьбярів по дереву, каменю і металу стала відмітною рисою цього елегантного інтер’єру. Невеликі тосканські мануфактури і українські майстерні створили елементи декору за авторськими ескізами спеціально для цього проекту. Окремої уваги заслуговує декор стелі у вітальні. Натхненням послужила старовинна фотографія гіпсового декору стелі початку минулого століття. Малюнок був переосмислений з урахуванням особливого настрою інтер’єру, пропорцій приміщення та існуючої геометрії.

Важливу декоративну роль в інтер’єрі та екстер’єрі будинку грають живі рослини. Так, у вітальні створена стіна з вертикальним озелененням, а в інших приміщеннях живі рослини використовуються в якості ефективного зонування і ділять приміщення на різні функціональні зони.Подібні публікації:

  1. Особняк в Дніпропетровську від студії Якуша Design
  2. Триповерховий особняк в Малайзії від студії ArchiCentre
  3. Квадратний будинок-бібліотек в Японії
  4. Шикарний особняк від Studio MK27 в Сан-Паулу

Залиште свої враження!z