архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, архітектура, архітектура, огляд інтер’єрів, огляд архітектури, СТАТТІ

BR House в тропічному лісі від Марсіо Коган

четвер, 20 Листопад 2014, Переглядів: 756

BR House розташований в сільській місцевості в самому серці тропічного лісу. Спроектований архітекторами Марсіо Коган, будинок не поглащает свої видом всю красу девстенной природи, а скромно доповнює пейзаж. Масивні опори, що нагадують стовбури дерев, густа рослинність і скляні стіни – все це сприяють створенню враження, немов будинок належить лісі, є його безпосередньою частиною. У той же час, і будова не губиться в навколишній природі, граммотним рівновагу і Грамон – ось секрет даного преокта.Масивні опори, що нагадують стовбури дерев, густа рослинність і скляні стіни – все це сприяють створенню враження, немов будинок належить лісі, є його безпосередньою частиною. У той же час, і будова не губиться в навколишній природі, граммотним рівновагу і Грамон – ось секрет даного преокта.

У нічний час, коли імла огортає ліс, BR House виступає яскравим джерелом світла, немов ліхтар освітлює навколишню територію. Є в цьому щось поетичне, та й функціональну користь від такого маяка складно недооцінити.

Вхід в будівлю знаходиться на другому рівні, що може здатися вельми незвичайним. Справа в тому, що саме на верхньому поверсі розташовані всі основине кімнати, в той час як перший рівень пристосований під службові приміщення. Створюється враження, що будинок немов парить в повітрі. Що стосується інтер’єру, то він витриманий в стилі мінімалізму, а всі візуальні бар’єри по можливості усунені, щоб не перешкоджати інтеграції природи у внутрішній простір. І лише суцільне огородження спальних зон нагадує нам, що сучасній людині іноді просто необхідно самота по ссылке сюда.Подібні публікації:

  1. Сучасна архітектура лісового будинку BR House від Marcio Kogan
  2. Будинок в сосновому лісі від Balance Associates Architects
  3. Бетонний будинок JD (Casa JD) у лісі в Аргентині від BAK Arquitectos .
  4. Особняк в тропічному лісі Бразилії від студії дизайну Артур Касас

Залиште свої враження!z