архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, огляд інтер’єрів

Новий авангардний ресторан FABRIKAКУХНІ в Пермі

четвер, 20 Листопад 2014, Переглядів: 541

Новий авангардний ресторан FABRIKAКУХНІ відкрився в розважальному комплексі «Гірський Кришталь» в місті Перм. Над його оформленням працював дизайнер Артемій Саранин, що представляє студію Jet CowN, спільно з ресторатором Борисом Кулінський. Сама будівля була побудована в 1932 році і відрізняється досить цікавим плануванням з великою кількістю колон. Це і визначило архітектурне рішення закладу загальною площею більше 150 кв. метрів, в епіцентр якого потрапила барна стійка. В центрі залу обладнана площадка для музичних заходів, а навколо неї в разноуровневом форматі визначені столові групи, причому всі вони мобільні. Ще одна барна стійка встановлена прямо у вікна. Відкрита кухня розташована в лівій частині ресторану, а VIP зони заховані по далеких кутках від центрального бару.

Головною задумкою ресторатора було створення космополітичного авангардного ресторану, в якому є трохи від пабу, бару і винокурні. Ідея була не заповнена, а підкреслити інтер’єр арт-об’єктами. Для міста це перший заклад такого формату, адже тут скомпільовані кілька ідей, представлено велика кількість многофактурность матеріалів і фарб для створення унікальної атмосфери, де кожен може цікаво для себе провести час.

В ресторані готельне увагу приділено деталям. Всі предмети декору зібрані з найнесподіваніших місць, включаючи такі арт-об’єкти, як заголовні букви ФАБРИКА з 3000 англійських книг на вікнах, стіна з англійських кед в кольорі британського прапора, величезні ретро клітини,,виготовлені шляхом залізної ковки, всередині яких «сидять» великі бутлі з під спиртного, де можна купить спирт картини з м’яса і фаршу, фотографії ожиріли людей, бюсти видатних діячів минулого століття і ретро-ковзани в гардеробі, а також сходи з старовинних лінійок. В цілому, простір має запоминающуюся картину і свою особливу історію.Подібні публікації:

  1. Ресторан Phill від Nuca Studio. Бухарест, Румунія.
  2. Перетворіть свій ресторан в «Лебедине озеро».
  3. Панорамний ресторан Karren в Австрії
  4. Бар-ресторан Door 19 в Москві

Залиште свої враження!z