архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, огляд інтер’єрів, ПОДІЇ

Квартира письменника в Барселоні

четвер, 4 Грудень 2014, Переглядів: 575

Ця квартира письменника розташована в районі Ешампле в Барселоні, Іспанія. Проектне бюро sergi pons architects провело роботи з відновлення житлового простору в історичному будинку 1878. Прокидаючись вранці, щасливий господар цієї затишної квартири розорює балконні двері і впускає всередину яскраві сонячні промені, пориви свіжого повітря і шум міста – все що потрібно для позитивного початку дня, зарядженого порцією натхнення. Потім він готує сніданок на просторій кухні, якій відведено центральне місце в будинку і з якою можливий вихід в один з двох затишних внутрішніх двориків.

Будівля була побудована в часи, коли модернізм стукав у всі двері.Будівля була побудована в часи, коли модернізм стукав у всі двері. Потім оригінальні техніки і матеріали втратили свою привабливість і були приховані за декоративними елементами з Гипсокартон харьков, шарами білої фарби і штукатурки. Зрозуміло, господар квартири хотів повернути оригінальні цегляні стіни, викладені вручну,викладені вручну, керамічну плитку і соснові балки. Немов благородне старе вино, тепер все це радує і наповнює виключно приємними емоціями.

Квартира не позбавлена і сучасних елементів оздоблення та декору. Якісний дубовий паркет, приємна кухня і модні ванні кімнати, антикварні меблі, оригінали картин від місцевих художників – в кожній деталі відчуваються гармонія, баланс і комфорт, подаровані функціональністю.Подібні публікації:

  1. Трикімнатна квартира в історичній будівлі в Швеції
  2. Квартира в центрі Сіднея від архітекторів Dayne Van Bree і John Pegrum
  3. Інтер’єр квартири в Барселоні від Egue y Seta
  4. Інтер’єр квартири в Барселоні від Egue y Seta

Залиште свої враження!z