архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Приватний будинок на острові Тінос, Греція

понеділок, 29 Грудень 2014, Переглядів: 744

У мальовничому регіоні Кіклади існує маленький острів, що втілює спокій і безтурботність Греції. Чудова природа нагадує, що це і є ідеальний світ. Це рай на Землі – острів Тінос. Саме там компанія Zege architects спроектувала і побудувала приватну резиденція, що символізує собою все найкраще, що є на острові – простоту і красу. Над інтер’єром працював грецький дизайнер Marilyn Katsaris, якому і належить будинок. Архітектурне рішення відповідає всім правилам і нормам будови типового острівної житла. Великі вікна, вигнуті білі форми, виставлені напоказ елементи з каменю – все це так типово для такого типу споруди.

Розташований на вершині гори, цей будинок насправді складається з двох окремих будівель, які були об’єднані за допомогою мальовничій веранди. Перебуваючи там і дивлячись навколо, здається, що світ завмер, час зупинився.

Що стосується інтер’єру, то на 250 кв.м. було над чим попрацювати. Один будинок складається з 3 рівнів, а другий має всього два поверхи. Але обидва вони об’єднані концепцією легкості, відкритості, свіжості. Простота життя тут відображається у всьому. Практично всі елементи інтер’єру представлені в якості збудованих частин, і лише невелика кількість додаткових меблів встановлено окремо. Опинившись всередині, відразу розумієш, що це будинок для відпочинку, тимчасова, але затишна резиденція, в якій можна із задоволенням провести всю відпустку. Тут можна повністю розслабитися і забути про всі правила міського життя. Не треба турбуватися про те, куди поставити стакан або закинути ноги, щоб не залишити сліди.

Вітальні кімнати виконані в класичному стилі з елементами історичних традицій регіону. Світло і аксесуари на зразок дзеркала епохи 1930-х – яскраве тому підтвердження. Це – свого роду протиріччя. Адже на стику виявляються почуття свободи і безтурботності і дух ексклюзивності і манірності. Одним з найбільш помітних елементів є камін. Той факт, що він був виконаний у покритті з мармуру, додає йому характерності. В інших приміщення, як ванні кімнати, спальні, веранди, теж є свої етнічні акценти, щось що приковує увагу і змушує задуматися про минуле цих речей, про їхню історію.

Цікавий той факт, що все в резиденції очевидно, тут немає шаф, комор або полиць, нічого не заховано. Книги, радіатори, посуд – все тут стоїть на увазі.

Такий підхід перенесений і в спальні. Матрасы тут розкладені прямо на підлозі. При цьому тут використано суворо лише два матеріали – цемент і дерево. Безтурботність і простота. Ну і головним акцентом, безумовно, є білий колір, в який пофарбовані стіни, стелі, підлоги. І тільки ванні кімнати відрізняються своїм кольором і характером.

Всі ванні кімнати пофарбовані в різні кольори. Вони підібрані відповідно з натуральними елементами з навколишнього середовища, як, наприклад, блакитний колір неба і пісочний колір землі. ну а камені, які наче прориваються назовні, нагадують вам, що цей будинок повністю оточений природою, що це не міські джунглі, а сама натуральна середовище проживання. З усією своєю красою, простотою і історією.Подібні публікації:

  1. Приватний будинок на острові Тінос, Греція
  2. Приватний будинок на острові Тінос, Греція
  3. Приватний будинок на острові Тінос, Греція
  4. Пляжний відпочинок на стародавніх руїнах – приватний будинок на Карибських островах

Залиште свої враження!z