архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, огляд меблів

Модне і зручне крісло

четвер, 15 Січень 2015, Переглядів: 875

Дизайн-бюро БрайтСайд представило стильне крісло Q1, до створення якого, як і до більшості своїх об’єктів, підійшли з архітектурної точки зору. В основі лежить сферична сітчаста оболонка Річарда Бакминстера Фуллера, яка використовується при створенні геодезичних куполів. Як відомо, такі купола володіють великою несучою здатністю, створюються дуже швидко з достатньо легких елементів.

Крісло Q1 подібно геодезичного купола: воно здатне витримувати великі навантаження, при цьому залишаючись візуально легким. Внутрішня частина крісла обшита повстю для збереження тепла, а м’які частини виготовлені з шенілла з флокової підкладкою. В якості наповнювача використаний холлофайбер – екологічно чистий синтетичний матеріал, здатний зберігати свою форму, на відміну від класичних наповнювачів.Крісло Q1 подібно геодезичного купола: воно здатне витримувати великі навантаження, при цьому залишаючись візуально легким. Внутрішня частина крісла обшита повстю для збереження тепла, а м’які частини виготовлені з шенілла з флокової підкладкою. В якості наповнювача використаний холлофайбер – екологічно чистий синтетичний матеріал, здатний зберігати свою форму, на відміну від класичних наповнювачів. В якості наповнювача використаний холлофайбер – екологічно чистий синтетичний матеріал, здатний зберігати свою форму, на відміну від класичних наповнювачів.

Сферична форма крісла забезпечує найбільш комфортну і природну для людини посадку, а зовнішній вигляд робить його універсальним як для громадських, так і для домашніх інтер’єрів.Подібні публікації:

  1. Незвичайний дизайн Містера Крісло
  2. Egg – культове крісло від Arne Jacobsen
  3. Hollow Chair: крісло-сховище для різних дрібниць -речі під ногами
  4. Крісло Baby Flirtstone від Filippo Dell’Orto для spHaus

Залиште свої враження!z