архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, Мейд Ін Юкрейн :), огляд інтер’єрів, СТАТТІ

Подільський лофт в Києві

середа, 28 Січень 2015, Переглядів: 2,307

Подільський лофт – це приватна резиденція, інтер’єр якої реалізований архітектором Сергієм Махно в місті Київ, Україна. Загальна площа квартири становить 128 кв. метрів. Еклектична і елегантна, вона розташована в старому торгово-ремісничої районі міста, тому лофтового естетика найкращим чином підходила резиденції. Більше того, знявши залишилися після капітального ремонту нашарування гіпсокартону, була виявлена стародавня цегляна кладка, а разом з нею і прекрасні металеві швелери. Більше того, знявши залишилися після капітального ремонту нашарування гіпсокартону, була виявлена стародавня цегляна кладка, а разом з нею і прекрасні металеві швелери. Таким чином, стилістика інтер’єру була буквально продиктована вихідними умовами для роботи над проектом.

Архітектор вирішив залишити стіни в первозданному вигляді як самодостатнього декору, розбавивши їх білою штукатуркою, декоративними бетонними панелями і дерев’яними рейками. На підлозі використаний фактурний масив тонованого дуба. Авторські предмети «Майстерні Махно» чергуються в інтер’єрі з сучасною класикою фабрики Minotti, а промислове освітлення співіснує з дизайнерським.

Планувальне рішення квартири виконано відповідно до сучасних канонами, які передбачають єдиний простір вітальні зони з їдальнею і кухнею. У лофте також виділені батьківська і дитяча спальні, простора ванна кімната і великий балкон, на якому розмістили додаткову ванну і невеликий імпровізований кабінет http://www.reokon.kiev.ua.Подібні публікації:

  1. Подільський лофт в Києві
  2. Офіс-лофт РАДІОГРУПА «UMH» у Києві від Ryntovt Design
  3. Незвичайний дизайн інтер’єру, стильний лофт в Києві від 2B Group
  4. Цегляний лофт в Сінгапурі від студії Farm

Залиште свої враження!z