архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, архітектура, архітектура, огляд інтер’єрів, ФОТООГЛЯДИ

Вілла в селищі в Агаларов Естейт

четвер, 26 Лютий 2015, Переглядів: 704

Олексій Николашин і Катерина Ємельянова з архітектурного бюро SL * project побудували «неформатну» віллу в Агаларов Естейт, Московська область. У цьому будинку незвично все, починаючи з місця, де він побудований, адже селище Агаларов Естейт абсолютно не вписується в підмосковний формат. У ньому є власний гольф-клуб, а резиденції розосереджені серед полів. Замість загальноприйнятою застроечной «сітки» і високих парканів – вільне розташування, величезні відстані між будинками і приголомшливі види на озера, галявини, ліс. Селище складається з типових будівель в класичному стилі, але для цього проекту було зроблено виняток: він не класичний і не типовий. Автори створили будівлю, яке притягує погляд: ясною формою воно схоже на архітектурний макет і в той же час нагадує літаючу тарілку.

Замовник, директор Модного дому Сергій Викулин, довго виношував цей образ, багато їздив з сім’єю по Іспанії, дивився сучасні вілли, в тому числі проекти архітектурного бюро А-cero, з керівником якого, Хоакіном Торресом, знайомий особисто. Коли він звернувся до SL * project, то вже в цілому уявляв собі, як будинок повинен виглядати.

Будинок нестандартний не тільки зовні, але і за структурою. У ньому немає повністю ізольованих приміщень,конверсы купить в украине сайт, з одного завжди можна бачити інше. На першому поверсі різні функціональні простору розташовуються по осі. Спочатку йде величезна вітальня, звідти через двосторонній камін видна їдальня, з якої в свою чергу через скляні перегородки проглядається кухня. З кухні вікна виходять в басейн. Він, зрозуміло, ізольований – в ньому створена особлива кліматична зона – однак великі скляні прорізи роблять його частиною інтер’єру.

Ідея зв’язки просторів з першого рівня переходить на другий, де хазяйська ванна кімната знаходиться між двома спальнями, чоловічої і жіночої, в кожній з яких є величезний смотрящий на ванну вітраж. Таким чином три приміщення об’єднані в одне, а посаджений уздовж скла бамбук зменшує прозорість.

Цокольний і перший поверхи пов’язані склом по вертикалі, через ілюмінатори. У підвал, де знаходиться лаунж-зона і бар, потрапляє переломлюваний водою басейну сонячне світло і створює на стінах красиві відблиски. Цікаво, що «натхненнику» Хоакину Торресу знайшлося місце в цьому проекті. На одній з терас, де влаштована літня їдальня, стоять меблі, спроектована архітектором для фабрики Vondom.

натуральних матеріалів і архітектурні елементи. У вітальні увагу привертає сходи, для якої намагалися створити ефект польоту і підкреслити форму. Конструкція з піщанику виділяється на тлі стіни, обробленою темної дерев’яною рейкою. Цікава їдальня знаходиться в скляному кубі, який консольно виступає з дому. Зі скла в ньому виконані і стіни, і стеля, і навіть частково підлогу: під ним навіть видно траву.Подібні публікації:

  1. Вилла в поселке в Агаларов Эстейт
  2. Особняк LAM з мальовничим оточенням на півночі Ізраїлю
  3. Сучасна вілла Freundorf поблизу Відня
  4. Історична вілла Empordà в невеликий іспанської селі

Залиште свої враження!z