архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » ФОТООГЛЯДИ

Будинок з відображаючого скла у Великобританії

п`ятниця, 10 Квітень 2015, Переглядів: 607

Студія The Manser Practice Architects + Designers представила проект приватного будинку Sea Glass у Великобританії. Клієнт звернувся до архітекторів з проханням розширити бунгало для відпочинку, побудоване ще в 1960-і роки. Основними вимогами до розширення стали збереження непомітності резиденції, а також панорамний вид на море з нової вітальні зони.

Початкова пропозиція по прибудові скляного павільйону сподобалося замовнику. Однак у процесі реалізації проекту стало очевидно, що задумане просте додаток візуально робить будинок більш зухвалим і помітним. Однак у процесі реалізації проекту стало очевидно, що задумане просте додаток візуально робить будинок більш зухвалим і помітним. Тому бунгало довелося не розширювати, а перебудовувати. У результаті новий будинок вийшов екологічним, стійким і сучасним.

Резиденція площею 280 кв. метрів оснащена тепловим насосом, який не тільки обігріває внутрішньо простір, але також відповідає за гарячу воду та підігрів басейну, а влітку ще й охолоджує підлоги. Колектор дощової води встановлений для її подальшого використання у вбиральнях і для поливу саду.

Будинок зустрічає гостей непримітною чорної стіною з відбиваючим ефектом, яка проглядається крізь дерева. Скляна вітальня стала улюбленою кімнатою в резиденції. Влітку вона може бути відкрита, а взимку панорамним видом приємно насолоджуватися в теплі. Спальні розташовані в протилежній частині будинку і їх тут п’ять штук. Подробнее на сайте.Подібні публікації:

  1. Будинок з відображаючого скла у Великобританії
  2. Заміський будинок для відпочинку від Peter Rose + Partners
  3. Будинок з оптичного скла в Японії
  4. Будинок в сосновому лісі від Balance Associates Architects

Залиште свої враження!z