архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, меблі, огляд моди, ПОДІЇ, СТАТТІ

Goncalo Campos (Португалія). Стіл-діаграма

середа, 13 Травень 2015, Переглядів: 676

Новий проект португальського дизайнера Гонсало Кампоса (Goncalo Campos) – журнальний столик Times 4, виконаний у вигляді об’ємної кругової діаграми.

Він розділений на чотири перегородки-сегмента, які спеціальна обертається система висуває черзі, показуючи тільки одну секцію інфекцій.

Кожне відділення стола-діаграми має свій колір і тим самим дозволяє систематизувати вміст за тематичними розділами.

«Times 4 дозволяє відображати різні настрої нашого дня. Журнали та книги, пульти дистанційного керування і геймпади, напої і сигари – все це зберігається і показується відповідно до того, що вам знадобиться в даний момент », – пояснює дизайнер.«Times 4 дозволяє відображати різні настрої нашого дня. Журнали та книги, пульти дистанційного керування і геймпади, напої і сигари – все це зберігається і показується відповідно до того, що вам знадобиться в даний момент », – пояснює дизайнер.«Times 4 дозволяє відображати різні настрої нашого дня. Журнали та книги, пульти дистанційного керування і геймпади, напої і сигари – все це зберігається і показується відповідно до того, що вам знадобиться в даний момент », – пояснює дизайнер.

Корпус столу виготовлений з масиву бука, лакованого в білий матовий колір. Лотки секцій пофарбовані порошковою фарбою в синій, сірий, світло-зелений і рожевий колір.

Проект Times 4 був розроблений спільно з французьким брендом дизайнерських меблів Polit і доступний до замовлення на сайті компанії за ціною 1446 €. Деншевший аналог пропонує кухонные столы от ДАР МЕБЕЛЬ


.Подібні публікації:

  1. picNYC TABLE – пікніки на природі, не виходячи з дому. Креативний стіл-газон
  2. Інтер’єр стоматологічної клініки від Pedra Silva Architects. Лісабон, Португалія
  3. Стіл-покришка від Tavomatico studio
  4. Житловий будинок від Bruno Armando Gomes Marques. Сан-Роке, Португалія.

Залиште свої враження!z