архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » меблі, меблі, СТАТТІ

Studio Gorm. жива кухня

понеділок, 18 Травень 2015, Переглядів: 730

Система Flow голландських дизайнерів зі студії Gorm являє собою живий острівець кругового обміну ресурсами (енергією, водою, відходами та ін.) У межах однієї кухні. Природа і технологія об’єднуються в симбіотичних відносинах потоком процесів природного циклу: харчування, зростання, визрівання (а значить, готовності до вживання людиною в їжу), загибелі та гниття, яке, в свою чергу, утворює речовини, необхідні для підтримки нової рослинного життя.

Залишки води з посуду стікають на листочки зелені та їстівних рослин, що ростуть в горщиках прямо під сушінням. Робоча поверхня обладнана вбудованою круглої мискою, в яку при готуванні збираються яєчна шкаралупа, очищення овочів і фруктів, хлібні крихти та інші відходи.

Одним рухом руки вміст переповненій ємності виявляється в компостній відрі під робочою поверхнею. Там за роботу приймаються черв’яки, які переробляють органіку набагато швидше і повніше, ніж грунтові мікроорганізми в процесі компостування.

Поглинаючи разом з грунтом величезну кількість рослинних залишків, вони переварюють їх і виділяють у вигляді копролитов (купок землі, що залишаються хробаками) велику кількість гумусу, власної мікрофлори, амінокислот, ферментів, Вітаміни , а також інших біологічно активних речовин, які пригнічують хвороботворну мікрофлору. При цьому органічна маса втрачає запах, обеззаражіват, набуває гранулярную форму і приємний запах землі, і тому може бути заново додана в горщики з живими рослинами на поверхні кухні.

Flow – не просто місце приготування їжі, але і пристрій, наочно допомагає зрозуміти, як протікають деякі природні процеси. Жива кухня для життя з інтересом.Подібні публікації:

  1. Кругла кухня для… круглої кухні
  2. Кухня HI-MACS від LG Хасіс
  3. Пак Нодже (Nojae Park). Кухня на коліщатках
  4. Жива природа в металі: паркова скульптура Олександра Безручка

Залиште свої враження!z