архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, огляд інтер’єрів, СТАТТІ

Norisada Maeda Atelier. Литий Місяць

понеділок, 18 Травень 2015, Переглядів: 529

Проекти архітектурного бюро Norisada Maeda Atelier, створеного в 1990 році в Токіо, характеризуються нестандартним підходом до архітектурних рішень в рамках традиційної лаконічності і вільної гри з цільними обсягами.

Остання з робіт Норісади Меди, названа ним «Plastic Moon» (Лита Місяць), являє собою будову з чотирма вертикально складеними литими металевими формами в основі.

У середині розмістилися стоматологічна клініка (такаж стоматология на оболони є), офіс і приватні апартаменти її власника, що включають музичну і розважальну кімнату з окаймляющим її маленьким садом-терасою, а також плавальний басейн на третьому поверсі.

Ночами м’яке світло, що розливається на кожному поверсі цього будинку, м’яко ріже його на часточки-поверхи, які, здається, тримаються разом лише завдяки металевих опор, скляним стінам і численним сходах.

Зовнішні стіни покриті безліччю круглих блискучих музичних плиток, буквально позначають ливарні форми. Сірі частини облицювання стін будинку – вапняний розчин, що символізує масу, ці форми наповнює. Нехай навіть наповнені ці просторові «порожнечі» тільки повітрям.

«Пустота» – це лише один з модусів розуміння буття. Буття в його моментальної повноті, в цілісності всього сущого, який розгортається в миті думки. І ціле (цілісне) постає в роботі японських архітекторів в єдності різноманіття доповнюють один одного частин: кожна частина несе на собі відбиток цієї єдності, при цьому прагнучи до повноти через з’єднання з іншими частинами.

Так і цілісність «Plastic Moon» полягає не в сумі її основних конструктивних елементів, а в їх організації, в самому процесі освіти текучих, динамічних і невловимих форм.Подібні публікації:

  1. Креативна лампа-місяць «The Moon»
  2. Місяць від Nosigner. Японія
  3. Дизайн приватного будинку Celluloid Jam від студії N Maeda Atelier
  4. “Одіссея на повний Місяць” від Лілі Сах (Lily Suh). Корея.

Залиште свої враження!z