архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » ФОТООГЛЯДИ

Новий офіс ZS group

понеділок, 1 Червень 2015, Переглядів: 387

Ті, хто застав радянську епоху, пам’ятають нескінченні черги в будь-який магазин і однотипні шпалери, люстри, стінки для віталень … Для того щоб наділити свій будинок індивідуальністю, доводилося неабияк постаратися, і можливостей для цього було не так вже й багато.

На щастя, часи змінилися, і зараз ми можемо жити і працювати в обстановці, яка повністю відповідає нашим побажанням і душевним схильностям. Для того щоб додати кімнаті або офісу унікальний, неповторний вигляд, досить розуміти, що ти хочеш, і мати можливість запросити професіонала, який зуміє втілити в життя ваші мрії – сучасні матеріали дозволяють втілити в життя практично будь-яку фантазію.

Архітектурно-дизайнерська компанія ZS group поділилася з нами проектом свого нового київського офісу, в оформленні якого брали участь відомий український кутюр’є Серж Смолін та художник Сергій Данчинов. Метою такої співпраці стало наповнення інтер’єрів ідеями фахівців в області моди і мистецтва.

Так побачили дизайнери простір для роботи, зустрічей, бесід, новини міста Львів та дискусій про сучасний дизайн.

Переплетення стилів, різноманітні форми і матеріали відображають швидкий ритм сучасного життя. Класичні пілястри, розетки на стелі і різьблені двері віддають данину історичній спадщині будівлі, в якій розташовується офіс. А наповнення – меблі, світильники, декор, картини, матеріали – говорить про життя «тут і зараз»

Нейтральні тони стін служать прекрасним фоном для творів мистецтва, унікальних меблів і яскравого текстилю. Потрапляючи в приміщення, відразу ж відчуваєш творчу атмосферу.Подібні публікації:

  1. Новий офіс Google в Тель-Авіві
  2. Новий офіс Яндекса в Москві
  3. Офіс NG-studio Interior Design в Санремо
  4. Новий багатофункціональний комплекс з’явиться в центрі Форт-Лодердейл, США

Залиште свої враження!z