архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, огляд технологій, ПОДІЇ, ФОТООГЛЯДИ

Тойота АйКью (Toyota IQ) стартує з Мілана. Італія.

понеділок, 8 Червень 2015, Переглядів: 526

Тойота (Toyota) вибрала для запуску крихти айкью (iQ) сяючі вітрини зимового Мілана.

Спочатку з’явившись у Вілла Мальпенза (Villa Malpensa),який круглий рік є головним місцем для прес-прем’єр, новинка вирушила для тест-драйву на вулиці Мілана.

По правді кажучи, айкью (iQ) не є такою вже новинкою – модель вперше була представлена ​​на Авто-шоу у Франкфурті (Frankfurt Auto Show) в 2007-му році, потім, з невеликими змінами, з’явилася на Женевському автосалоні в цьому році, про що ми вже писали раніше.
Для усіх мешканців та гостей нашого старовинного міста пропонується прокат авто Львів ціни.

Дизайн зазнав деяких незначних зміни, перш ніж машина була запущена у виробництво.

Стиль машини був створений у французькій студії Тойоти (Toyota’s French design studio). Таке відчуття, що маленька машинка висічена з більш великої. Механічні внутрішні елементи були зроблені більш компактними і піддалися реорганізації, щоб звільнити місце для чотирьох пасажирів.

Опинившись всередині, ваше сприйняття буде змінено ще більшою мірою. Високе становище сидінь створює відчуття, що ви знаходитеся в значно більшому автомобілі, тому ви точно не будете відчувати себе “нижче”, ніж всі інші користувачі на дорогах.

Міське середовище є тим місцем, де всі характеристики машини постануть перед користувачем в найкращому світлі. Машина довжиною 3 метри впорається навіть з центральними вулицями Мілана під час години пік.

Ручне керування, на відміну від злегка нерозторопної коробки-автомат, дозволяє водієві легко маневрувати між більш вагомими товаришами.

Дизайн айкью (iQ) є більш ясним і послідовним, ніж дизайн аналогічних моделей, таких як Фіат 500 (Fiat 500) або МІНІ (MINI), так як автори Тойоти (Toyota) були обмежені образом минулих моделей. Підсумок – більш функціональна, ніж просто гарненька машина.Подібні публікації:

  1. Офісна будівля U27 від Park Associati. Ассаго, Італія.
  2. Дерев’яний будинок в Болоньї, Італія
  3. Приватний будинок в місті Каррара, Італія
  4. Ресторан “Куб” (Тhe Cube) від Park Associati. Мілан, Італія.

Залиште свої враження!z