архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, огляд технологій, ПОДІЇ, ФОТООГЛЯДИ

Покращуємо інтер’єр – ставимо камінну топку

понеділок, 8 Червень 2015, Переглядів: 594

Серцем будь-якого каміна є камінна топка, від пристрою якої і матеріалу, з якого вона виготовлена, залежить якість роботи каміна. Матеріали, з яких виготовляється камінна топка, володіють підвищеним коефіцієнтом жароміцності – це може бути або чавун, або сталь.

Ринок опалювального обладнання пропонує велику різноманітність камінів закритого і відкритого типу. Для декоративного оформлення інтер’єру бездоганно підходять відкриті камінні топки.

Камінні топки відкритого типу погано підтримують тепло, тому їх рідко використовують з метою підтримки високої температури в кімнаті. Якщо Ви маєте намір тільки насолоджуватися красою живого полум’я, то відкриті топки – ідеальне рішення для цього завдання. Недоліком даного типу топок є підвищена небезпека, що виникає при їх експлуатації.
Камінні топки закритого типу мають високу тепловіддачу, тому їх доцільно використовувати в якості обігрівального приладу.

Матеріали, з яких виготовляються закриті топки – чавун або сталь, мають високий поріг жароміцності і практично не піддаються змінам. Деякі чавунні топки укомплектовані рухомим опускається і піднімається вогнетривким склом. Таке скло дає можливість без неприємних наслідків спостерігати за полум’ям.
Рішення про вибір типу камінної топки повністю залежить від цілей вами переслідуваних.Подібні публікації:

  1. Які каструлі є кращими на сьогодні?
  2. Які каструлі кращі на сьогодні?
  3. Як вибрати праска з парогенератором?
  4. Приватний будинок Mandai Courtyard у Сінгапурі

Залиште свої враження!z