архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, меблі, огляд меблів, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Розсувні двері від Vards

вівторок, 9 Червень 2015, Переглядів: 638

Ми часто розповідаємо про незвичайні предмети інтер’єру та меблі, які в підсумку радують серце і око європейських господарів квартир і будинків. А в цій статті вирішили показати, що і в нашій країні є приклади прекрасного дизайну і технічних рішень. Наприклад, компанія Vards, що працює на ринку індивідуальних виробів на замовлення вже 17 років, регулярно дивує дизайнерів і архітекторів технічними знахідками, допомагаючи втілювати будь-які ідеї. Про одну з таких знахідок – незвичайних розсувних дверях – ми і хочемо розповісти докладніше.

Передаємо слово керівнику компанії Vards, Янису Гайліс: «Ескіз ідеї для цих дверей нам надіслав дизайнер приватних апартаментів на вулиці П’ятницька, в Москві. Великі просторі апартаменти площею 150 квадратних метрів з стелями більше 3,5 метрів явно не вистачало якогось вражаючого акценту в арках, що служили роздільником двох зон – передпокою і їдальні. Тому дизайнер знайшов цікаве рішення – розділити зони великими стильними дверима з орнаментом і вставками зі скла та дзеркал. Дзеркала в дверях візуально розширюють простір, а глянцеві двері надають особливий урочистий вигляд будь-якому приміщенню.

Перед технологами компанії встав ряд завдань, вирішити які було не так просто. Основною складністю було спроектувати виріб таким чином, щоб міцність дверей не постраждала через досить крихкого елемента – скла, що знаходиться прямо в центрі несучої конструкції. Також, було необхідно підібрати матеріали таким чином, щоб стильний легкий дизайн дверей не постраждав від масивності матеріалів. Останньою, але важливою деталлю стала відсутність готових ручок у виробників фурнітури. Ручки повинні були бути міцними – вся конструкція дверей могла вийти досить масивною – і не порушувати зовнішнього вигляду виробу.

Однак, складності тільки додають нашим технологам азарт – ми стали підраховувати на міцність різні матеріали і механізми розсовують систем, виготовили лекала для візерунків, стали переглядати і підбирати потрібні зразки скла. Ну а ручки вирішили зробити самостійно.Більш докладну інформацію про двері Ви знайдете razdvizhnye-dveri.com

У підсумку, ось що у нас вийшло: двері були виконані зі шпону тіка з прихованою розсувною фурнітурою з довідниками. Для блиску, додавання глянцю і міцності в дерево інкрустовано поліровану латунь.

Для отримання потрібної прозорості і кольору ми використовували особливо загартоване освітлене скло “OpticWhite” з гравіюванням візерунка і товщиною 10мм. Для остаточної обробки дерев’яних дверей ми використовували глянцевий лак і полірування. Завершують композицію ручки, що повторюють орнамент.

Задача була вирішена так вдало, що і дизайнер, і господар апартаментів продовжили нашу з ними роботу, замовивши ще й 5 міжкімнатних дверей.Подібні публікації:

  1. Арт-двері доповнили інтер’єр котеджу
  2. Старі двері в інтер’єру ресторану BON
  3. Щоб меблі і двері в будинку гармоніювали
  4. Міжкімнатні двері з масиву або телепортація з кімнати в кімнату

Залиште свої враження!z