архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » архітектура, архітектура, огляд архітектури, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Культуру направлять в серце Гааги. Нідерланди.

середа, 10 Червень 2015, Переглядів: 315

Архітектурне бюро зі складною назвою, cepezed architects, зайнялися втіленням грандіозних планів з будівництва величезного тимчасового театру в Гаазі, на майданчику в 10 га, прямо навпроти входу в місто. Все це затіяно з приводу того, що місто, можливо, стане всесвітньою культурною столицею в 2018-му році, і весь цей рік театр буде головним місцем зборів і символом значущості події.

Дизайн театру – це цитата римського колізею, всесвітньо відомого амфітеатру. В модерновому його побратимі зможуть поміститися 5 000 осіб. Конструкція піднімається вгору східчасто, зовні представляючи собою величезну репродукцію Метаморфоз Мауріца Корнелиса Ешера (MC Escher, Metamorfosis). Усередині будуть давати концерти і вистави, проводити виставки. А в міжнародний день миру (International Day of Peace) на сцену вийде Боно (Bono, U2).

У місті вважають, що честь нести прапор всесвітньої культури цілий рік підніме якість та інтенсивність місцевої творчого середовища, налагодить новий рівень взаємодії населення і творчих груп. Але у міста багато конкурентів – підсумкове рішення буде прийнято тільки в 2013-му році.Подібні публікації:

  1. Театр від David Vecchi і Emanuela Ortolani. Нью-Йорк, США.
  2. Житловий будинок Duikklok від Bedaux de Brouwer Architecten. Тілбург, Нідерланди.
  3. Бутік Note et Silence від Specialnormal Inc ..
  4. Серце Граду. Воронеж, Росія.

Залиште свої враження!z