архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, огляд інтер’єрів, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Реставрація старої квартири в Лісабоні

четвер, 11 Червень 2015, Переглядів: 471

Студія дизайну fala atelier отримала замовлення на оформлення інтер’єру старої квартири в Лісабоні, Португалія. Клієнт придбав її в жалюгідному стані, проте був упевнений, що це досить цікавий простір можна перетворити на чарівну резиденцію.

Починати довелося з роботи над вкрай невдалим плануванням, адже всі кімнати немов перебували не на своїх місцях. Так, вітальня виходила на вулицю в північній частині і абсолютно не отримувала прямих сонячних променів. Спальня і кухня спочатку були вкрай маленькими, а друга спальня взагалі не мала вікон. У передпокої складно було навіть відкрити вхідні двері.

Зрозуміло, перепланування простору стала першим очевидним кроком на шляху до створення затишного житла. Всі внутрішні стіни були прибрані, а функціональні зони помінялися місцями на 180 градусів. Стіни і стелі пофарбовані в білий колір і виступають у ролі чистого полотна, з яким можна піти на самі сміливі експерименти, додаючи в інтер’єр яскраві і незвичайні елементи, не побоюючись порушити концепцію.Подібні публікації:

  1. Реставрація старої квартири в Тель-Авіві
  2. Реставрація старої квартири в Тель-Авіві
  3. Реставрація житлового простору в Токіо
  4. Перепланування старої квартири в Японії

Залиште свої враження!z