архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, огляд інтер’єрів, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Кінець епохи готелів – проект Zoku в Амстердамі

понеділок, 15 Червень 2015, Переглядів: 396

Проект Zoku реалізований архітектурним бюро Concrete Architectural Associates в Амстердамі, Нідерланди. У перекладі з японської Zoku – це сім’я, а концепція Zoku – це новий погляд на життя під час подорожей. Проект створено з метою запропонувати альтернативу готельним номерам і розрахований як на короткострокове заселення, так і на тривале проживання. Сюди можна і потрібно не тільки приходити переночувати після тривалість робочого дня ділових зустрічей, прогулянок або шопінгу, Zoku створений для роботи і відпочинку.

Невелика студія площею близько 25 кв. метрів вміщає в собі всі необхідні функціональні зони для повноцінного проживання. І якщо в номері готелю центральне місце відводиться ліжка, то в Zoku спальне місце винесли на другий план, а точніше, на другий рівень, куди веде цікава висувна драбина. Основний простір займають зона вітальні, кухня і робоче місце. Ванна розташована біля входу. Гості можуть проводити тут робочі зустрічі, запрошувати друзів або відпочивати в тиші за гарною книгою.

Крім 133 студій в оренду Zoku запропонує гостям ряд громадських зон відпочинку, загальною площею більше 500 кв. метрів, включаючи простір для коворкінгу, загальну вітальню, їдальню і кухню. Офіційний запуск проекту відбудеться вже цієї осені.Подібні публікації:

  1. Житлова студія в московській «хрущовці»
  2. Дизайн-проект «Наутілус» від Олександра Брікульского
  3. Квартира в оренду в Нідерландах
  4. Будинок Elliott Ripper в Сіднеї від Christopher Polly Architect

Залиште свої враження!z