архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, огляд технологій, ПОДІЇ, ФОТООГЛЯДИ

Концепткар Lamborghini Egoista від Уолтера да Сільва (Walter da Silva).

четвер, 18 Червень 2015, Переглядів: 670

Якою має бути машина для егоїста? З очевидного – одномісна. А ще бажано потужна і стильна. Щоб все оберталося і захоплено вигукували «Ну, нічого собі!» Таким і став концепткар Lamborghini Egoista, який з’явився до 50-річної річниці відомого виробника спортивних автомобілів. До створення автомобіля доклав руку глава відділу дизайну концерну Volkswagen Уолтер да Сільва (Walter da Silva).

Серцем автомобіля став V-подібний десятициліндровий двигун об’ємом 5,2 літра, усередині якого живе табун з 600 коней.

Салон автомобіля доречно порівняти з кабіною сучасного бойового вертольота. Він, по суті, є ідеально скроєним костюмом для того, хто опинився всередині цієї спортивної машини. Аналогія зі світу авіації вже зовсім не випадкова – салон Lamborghini Egoista може катапультуватися разом з водієм. Таким чином, він служить капсулою, яка дає тому, хто сидить за кермом, ще один шанс вижити в непередбачених обставинах.

Зовнішність автомобіля сформована агресивними лініями, які спрямовуються до передньої частини корпусу. «Бик» нібито став у стійку, нахиливши потужну голову з рогами до землі, перед тим як показати всю свою силу в русі.

Світлодіодні габаритні вогні цього автомобіля теж швидше були запозичені у якогось літального апарату. Спеціальний невидимий для радарів матеріал корпусу випущеного в одному примірнику концепткару Lamborghini Egoista дає підставу порівнювати автомобіль з НЛО.

Ззаду спортивного автомобіля були передбачені два спойлера, які автоматично висуваються при великих швидкостях. Корпус також був організований так, щоб забезпечити гарне природне охолодження величезного вогняного серця концепткару.

Що стосується колірного рішення, дизайнери зупинилися на поєднанні сірого і оранжевого кольорів. Зовнішнє «сіре» спокій відмінно підкреслює внутрішній живий помаранчевий вогонь, який в будь-який момент готовий перетворити черговий шедевр від компанії Lamborghini в метеор, впевнено летить по дорозі.Подібні публікації:

  1. Lamborghini Veneno на Женевському автосалоні
  2. Найдорожчий у світі ноутбук коштує 220.000 £
  3. Відкритий особняк в Мексиці від Hernandez Silva Arquitectos
  4. Інтер’єр стоматологічної клініки від Pedra Silva Architects. Лісабон, Португалія

Залиште свої враження!z