архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, огляд технологій, ПОДІЇ, ФОТООГЛЯДИ

Suzuki Regina. Японія.

п`ятниця, 19 Червень 2015, Переглядів: 636

Хоча автомобільний дизайн і не відноситься до основної тематики нашого сайту, було просто неможливо пройти повз такого яскравого концепту, як Regina.

Навіть у сучасних умовах, коли звична бізнес-модель рухнула і більше не працює, перед традиційними автомобільними брендами встають абсолютно нові і непередбачувані завдання, автомобільна промисловість переживає кризу ідентичності , проте деяким автомобільним компаніям вдалося зберегти власну.

Японська компанія Suzuki опублікувала багатообіцяючі ілюстрації свого нового концепт-кара, що отримав назву Regina.

Реальне втілення стильного міського автомобіля буде показано на Токійському автосалоні, який відкриється в наступному місяці і буде радувати відвідувачів десятками найрізноманітніших концепт-карів протягом дев’яти днів.

Довжина Suzuki Regina складе три метри п’ятдесят п’ять сантиметрів, а ширина – один метр шістдесят три сантиметри.

Судячи з тих картинок, що з’явилися в мережі , для кузова і салону автомобіля буде характерним гармонійне поєднання зеленого, білого і чорного кольорів.

Завдяки вазі в сімсот тридцять кілограм і відмінним аеродинамічним властивостям, цей міський автомобіль зможе похвалитися чудовою економічністю і низьким рівнем викидів шкідливих газів.

Представники компанії Suzuki підтвердили інформацію про те, що модель Regina найімовірніше ляже в основу нової лінійки міських легковиків.Подібні публікації:

  1. Візуальна динаміка у виставковому концепті БМВ (BMW). Франкфурт-на-Майні, Німеччина.
  2. Будинок Toda від Кіміхіко Окада (Kimihiko Okada). Хіросіма, Японія.
  3. Кращі автомобілі Detroit Auto Show 2012
  4. Концепт телефону Mobiado CPT002 Aston Martin

Залиште свої враження!z