архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, інтер’єри, огляд інтер’єрів, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Проект інтер’єру квартири «Будинок з душею»

середа, 24 Червень 2015, Переглядів: 505

Дизайнер Євгенія Владімірова дала своєму проекту інтер’єру квартири назву «Будинок з душею».
При роботі над проектом інтер’єру квартири для сім’ї з чотирьох осіб, особливо важливим для мене було створення атмосфери «пожившого» будинку. Завдання перетворити недавно збудовану квартиру в фамільне гніздо, в якому мешкало не одне покоління, було вирішена шляхом з’єднання елементів європейської класики та стилю «прованс». Вийшов світлий, ніжний інтер’єр з переважанням пастельних тонів. Оздоблювальні матеріали були обрані відповідно до концепції інтер’єру. Також хотілося використовувати в матеріалах обробки і текстилю велику кількість малюнків – квіткові, класичні, однотонні, смугасті, картаті. Застосування «поживших», бляклих квітів, ніби вигорілих на сонці підсилює настрій інтер’єру.

Кухня
Великі розсувні скляні двері ведуть на кухню. Ми відразу бачимо світлий силует кухонного гарнітура на тлі декоративного фарбування стін теракотового кольору. Стеля кухні обшита деревом, декорована балками і дерев’яним брусом. Акцентом в цьому приміщенні виступає стіна, обклеєна шпалерами з квітковим малюнком.

Вітальня
Підлога у всій квартирі покрита ламінатом з імітацією дошки. Світлий плінтус прекрасно гармоніює з дверима молочного кольору. У декорі стін використовуються два види шпалер – однотонні, імітують штукатурку, і шпалери з малюнком під тканину. Світло-бежева стеля служить прекрасним фоном для витончених декоративних елементів і масивних карнизів простих форм. Для штор використовується грубий льон.

Спальня
Основою інтер’єру спальні є поєднання вишуканих шпалер блакитного кольору зі світлими силуетами декоративних елементів стін і стелі і вигинами кованого ліжка. У цій кімнаті дуже вдало поєднуються меблі різних форм і відтінків. Велике значення відіграють акценти у вигляді картин і фотографій на стінах. Зі спальнею поруч кабінет для господині квартири. Так само з цієї кімнати ми можемо потрапити в гардеробну.

Дитяча для дівчинки
Вирішена в життєрадісних рожево-бежевих тонах. Всі меблі в кімнаті молочного кольору. Вбудована шафа з навісними дверцями підтримує тут дух кантрі-стилю.

Дитяча для хлопчика
Інтер’єр цієї кімнати заснований на контрасті блакитних шпалер в морському стилі з темними і світлим меблями.Подібні публікації:

  1. Інтер’єр двухсотметровой квартири в Москві
  2. Дизайн інтер’єру однокімнатної квартири. Москва, Росія.
  3. Апартаменти з душею і чарівністю 50-их від архітектора Mauricio Arruda
  4. Дизайн інтер’єру квартири River Ij від Remy Meijers

Залиште свої враження!z