архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, огляд моди, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Piel Frama (Іспанія). Найновіше для iPhone 4 і iPad

п`ятниця, 3 Липень 2015, Переглядів: 848

Д. Магазину пропонує тільки ті речі, якими нам хочеться користуватися самим. У ряді перших з них коштує продукція іспанської фабрики Pielframa – шкіряні чохли для техніки Apple класу люкс, що не мають аналогів за якістю на ринку України.

Piel Frama – перша в світі компанія, яка стала робити захисні чохли для мобільних пристроїв з натуральної шкіри різної вичинки і широкої колірної гами та
беспроводные наушники iphone . Кожен чохол відрізняє ідеальне відповідність формі пристрої, вільний доступ до всіх елементів управління і портів, а також ретельне опрацювання деталей вручну. У виробництві використовується шкіра найвищої якості, яка може бути вироблена під крокодила або страуса і забарвлена ​​в різні кольори, від класичного чорного до сміливого оранжевого.

Найсвіжіша пропозицію Д. Магазину – нова лінія чохлів Piel Frama для Apple iPad
Чохол-футляр Piel Frama Unipur для iPad

Piel Frama Unipur для iPad. Д. Магазині

Модель чохла відрізняє обтічна форма і елегантні лаконічні лінії. Чохол-футляр Piel Frama представлений у двох кольорах: глибокому чорному і чудовому вершковому.

Цей по-справжньому красивий предмет підкреслює форми Айпад, наділяючи функціональний пристрій витонченістю і неповторністю.Подібні публікації:

  1. 10 найдорожчих чохлів для iPad
  2. Конкуренти планшетного комп’ютера Apple iPad
  3. Найдорожчий в світі iPad
  4. Найдорожчий в світі iPad

Залиште свої враження!z