архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, мистецтво, ПОДІЇ, СТАТТІ

У що нарядити стіни?

середа, 8 Липень 2015, Переглядів: 807

Будинок це більше ніж просто стіни, хоча і стіни теж будинок. Принаймні, значна і значуща його частина, скелет інтер’єру, яким не варто нехтувати. Ось в нашій сьогоднішній статті і спробуємо пробігтися по варіантах, що дозволяє зробити стіни «ненаглядними» хоч у квартирі, хоч в котеджі, та хоч в офісі.
Отже, у нас є стіни і тверде бажання з цими стінами що-небудь зробити, щоб всі подальші меблі, що оселилася в приміщенні, відчували себе затишно, а разом з ними і ми відчували, наскільки гармонійний простір у нас вийшов. Список основних варіантів розвитку подій не так вже й великий: шпалери, фарба, штукатурка, залишити все як є … Та й то, останній варіант зовсім не варіант. А ось на перших трьох можна зупинитися трохи детальніше.

Безліч видів, стилів, кольорів. Варіант популярний і перевірений роками. Головне не заблукати в нескінченних рядах з рулонами і не втратити віру в можливість зробити вірний вибір і подарувати своєму інтер’єру нове життя. Шпалери це практично єдиний спосіб одягнути ваші стіни в повноцінні малюнки, пейзажі а не просто в кольори і текстури. Враховуючи популярність цього виду обробки (що, втім, зовсім не заважає знайти для себе ексклюзивні малюнок, фактуру, поєднання кольорів).Враховуючи велику популярність останнім часом фотошпалер, то зручним у використанні стане фотошпалери каталог. Можна сміливо стверджувати, що шпалери для стін були і залишаються відмінним варіантом наділення приміщень своїм яскравим «Я».

На перший погляд швидкий і не особливо клопіткий варіант: купив фарбу, взяв пензель і гуляй душа. Але на ділі, якщо ваші стіни спочатку не без вад, то доведеться над цим попрацювати і зробити підготовку не абияк, адже фарба здатна з мухи невеликого дефекту поверхні роздути початківця слона. Зате пофарбовані стіни можна сміливо мити, повертаючи тим самим приміщенню чистоту і свіжість.

А ось це вже цікаво. Незаїжджений варіант, який виглядає дуже сучасно. Практично, естетично, екологічно. За допомогою такої штукатурки стіни можна оформити під натуральний камінь, мармур, пісок і навіть шовк. При цьому дане рішення з кожним днем ​​стає все більш доступним. Ми навряд чи помилимося, якщо скажемо, що декоративна штукатурка має всі шанси незабаром підкорити дійсно велику кількість сердець і умів.
У кожного з описаних варіантів є як плюси, так і мінуси. Тим не менш, при ретельному підході до вибору конкретного оздоблювального матеріалу (будь то шпалери, фарба або декоративна штукатурка) і до його відворення на законне місце можна бути впевненим у тому, що ви залишитеся задоволені результатом.Подібні публікації:

  1. Чудові зелені стіни: наступний великий проект в «зеленому домі дизайну».
  2. Swarovski Elements. блискучі стіни
  3. Кам’яні стіни від Lithos Design. Італія.
  4. Фотошпалери від Eazywallz!.

Залиште свої враження!z