архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, ПОДІЇ, предметний дизайн, ФОТООГЛЯДИ

Міжкімнатні двері з масиву або телепортація з кімнати в кімнату

середа, 8 Липень 2015, Переглядів: 969

Двері – це унікальний винахід, яка наділяє людину практично надприродною здатністю проходити крізь стіни. Жарти жартами, але ми користуємося цією здатністю постійно! Очевидно, що речі, які грають настільки важливу роль в нашому житті, повинні бути якісними і стильними. І особливо це актуально, якщо мова йде про щоденні фокуси з простором наших власних квартир і будинків.

Висновок напрошується сам: не варто задовольнятися просто якимись дверима. Краще звернутися до фахівців, які уважно поставляться до всіх ваших побажань і зроблять ваші особисті «портали» з кімнати в кімнату творами інтер’єрного мистецтва. А де ж знайти таких фахівців? Питання, звичайно, цікаве і більш ніж доречне. Саме краще скористатись спеціальним каталогом межкомнатные двери

Ви, звичайно ж, задасте додаткове питання: «Чим же вони так відрізняється?»
Все починається з матеріалу. Фахівці роблять вибір на користь масиву вищого сорту цінних порід дерева: вільхи, дуба та ясена. На цьому палітра матеріалів не закінчується: за бажанням клієнта в хід можуть піти ексклюзивні сорти дерева та інші елітні матеріали.

Завдяки дорогим італійським фарбам і лакам, які використовують досвідчені майстри , міжкімнатні двері з масиву чудово виглядають в будь-якому інтер’єрі.

У процесі виготовлення кожні двері проходить через етап ретельної ручної обробки. Це дійсно важливий момент, адже правильно оброблена деревина може без нарікань служити десятками років.

І ось двері готові, встановлені, ідеально вписуються в інтер’єр і просто радують око. Як же ще можна поліпшити обстановку в своєму житлі? Все що вірно для дверей, вірно і для меблів: якість і чудовий зовнішній вигляд, до створення якого можна прикласти свою фантазію в будь-яких обсягах.Подібні публікації:

  1. Розсувні двері від Vards
  2. «Пташиний» декор інтер’єрів дитячої кімнати для дівчаток і хлопчиків
  3. Щоб меблі і двері в будинку гармоніювали
  4. «Двері» в «Стіні»: рекламні постери для радіостанції

Залиште свої враження!z