архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » меблі, меблі, огляд меблів, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Сучасна фортеця: ідеї дизайну

четвер, 9 Липень 2015, Переглядів: 704

Говорячи про власну квартиру або будинок, як житло, ми в першу чергу маємо на увазі її призначення – дах над головою, захист від негоди, затишний особистий простір. Одним словом, будинок – фортеця. Проте в сучасному дизайнерському мистецтві просунуті фахівці вже давно пішли від агресивного сприйняття особистої житлової площі і пропонують такі рішення оформлення, які не тільки оригінальні, але й несуть практичну користь – умиротворення, гордість, спокій. Досить часто замовники вимагають від дизайнера створення «захмарних» проектів, і тоді дизайнер повертається до улюбленого багатьма стилю футуризму і високих технологій.
Варто відзначити, що хай-тек характерний для сучасних будинків, які не відрізняються великою площею квартир, але дозволяють внести велике число коригувань у початкові форми. Так, цей напрямок дизайну квартир характеризується багатофункціональністю, мінімалізмом і лаконічністю форм.

Можливо, комусь здасться «заїждженим» цей дизайн, що поєднує в собі строгі або ламані лінії, неземні кольори і відтінки, особливі акценти, що створюють відчуття когось космосу, зачарованого і небезпечного. Однак, сучасні дизайнерські меблі, наприклад, Megapoliscasa – відмінне рішення питання популярності, яка позбавляє стиль якоїсь індивідуальності, відособленості. Дизайнерські крісла, наприклад, крісло Bugatti Сhair Style – це втілення сміливих ідей, неповторних у своїй оригінальності. Ви коли-небудь в будинку реалізовували ідеї, характерні для автомобілів елітного класу? Розширте свій кругозір, погляньте на цей світ без рамок і шор, меж і традицій.
Повертаючись до ідеї мінімалізму, не можна не відзначити великого внеску дизайнерів меблів в стиль хай-тек. Так, наприклад, диван Noguchi Sofa Style, представлений в колекції Megapoliscasa – відмінний супровід ідеї мінімалізму, збереження традиційності при неухильному русі вперед. Японська класика в сучасному дизайні – знахідка чудова,яка вирішує безліч поставлених перед дизайнером завдань, в тому числі, економії простору.

Яка б площа не була віддана в ваше володіння для створення індивідуального образу, стилю і дизайну, не забудьте скористатися допомогою досвідчених творців, зайшовши на сайт магазину МирДиванов. Тут ви знайдете дизайнерську меблі для дому, для кафе, для вулиці. Якісні і оригінальні, неповторні у своїй індивідуальності і довговічні – ці експонати будуть довгий час прикрашати музей дизайнерського мистецтва, створений вами в окремо взятій квартирі або котеджі.

Говорячи про те, які рішення для дому можуть бути запозичені з національних традицій, не варто забувати і про те, що занадто глибоке занурення в ідеї певних країн і народів, здатні привести до дещо іншого, ніж планувалося, результату. Наприклад, до етніки, яка вимагає і більшого простору, і іншого рівня витрат, і інших стилістичних рішень.Подібні публікації:

  1. Креативні рішення узголів’я ліжка. Ідеї для дизайну інтер’єрів
  2. Маленькі хитрощі для маленької квартири. Ідеї для дизайну інтер’єрів малогабаритних квартир
  3. Креативні інтегровані раковини Strappo від Antonio Lupi. Ідеї ​​для дизайну ванної кімнати
  4. Кабінет Desk Combo і спальня Murphy Bed, заховані в неглибокій шафі. Ідеї для дизайну інтер’єрів

Залиште свої враження!z