архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » меблі, меблі, огляд меблів, ПОДІЇ, СТАТТІ, ФОТООГЛЯДИ

Крісло «Windowseat» від Mike & Maaike.

четвер, 9 Липень 2015, Переглядів: 767

Дизайнери зі студії Mike & Maaike задумалися над питанням, де ж закінчується архітектура і починається меблі. Відповіддю на дане питання стало крісло під назвою «Windowseat». Випускає крісло, за допомогою якого можна трохи віддалити від себе настирливий світ, компанія Haworth Collection.

Такі крісла можна успішно використовувати в місцях, в яких багато людей. Головне завдання цього крісла – додатково захистити сидячого від суєти холів, аеропортів, офісів, віталень і інших подібних приміщень.

З названої завданням крісла допомагають впоратися такі архітектурні елементи, як вбудовані «стіни» і «стелю». Архітектори спробували створити щось на зразок кімнати всередині кімнати.

В офісних просторах стає все менше різного роду перегородок. У такій ситуації набагато складніше знайти місце, куди можна втекти і де можна спокійно подумати, зробити дзвінок, розслабитися … Звичайно, таке крісло не здатне однією своєю появою вирішити всі ці питання, але надати більш захищене простір своєму господареві воно точно зможе.Подібні публікації:

  1. Дизайнерське крісло-мішок TANTO, ідеальне місце для читання казок
  2. Крісло Baby Flirtstone від Filippo Dell’Orto для spHaus
  3. Легендарне крісло Serie Up 2000 від дизайнера Gaetano Pesce
  4. Крісло Shrimp від COR

Залиште свої враження!z