архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд технологій, ФОТООГЛЯДИ

Особливості національної архітектури та дизайну. Париж. Наземний транспорт.

п`ятниця, 24 Липень 2015, Переглядів: 578

Улюбленим засобом пересування (що дуже сильно пов’язано з особливостями і щільністю забудов вулиць) парижан є мотоцикли, моторолери та велосипеди.

Про велосипедах окреме слово. У Парижі існує дуже розвинена система прокату велосипедів. Місто обладнаний незліченною кількістю станцій (на фото внизу), у яких будь-який бажаючий може взяти велосипед напрокат. За умови, що він готовий повідомити номер своєї кредитної картки, з якої, у випадку “недоїзду” взятого велосипеда, розумна система спише 175 євро.

Найцікавіше, що економні донезмоги парижани, які знають прекрасно місто і правила прокату велосипедів (перші півгодини безкоштовно) вміло використовують ці знання в цілях заощадження особистих коштів. Втім, навіть якщо затримати зручний транспорт довше півгодини, вам доведеться віддати всього близько 1 євро за годину.

Схема міста із зазначенням найближчих і віддалених станцій є на кожному інформаційному табло станції прокату. Для велосипедистів виділені спеціальні доріжки на тротуарах. Якщо незвичний до такого стану речей пішохід, зазівавшись, йде по велосипедній доріжці, то нетерплячі парижани ще здалеку починають посилено дзвеніти і кричати (що для них незвично, всі французи розмовляють досить швидко, але тихо).

Що стосується автотранспорту, в місті його не так багато, московські пробки жителям Французької столиці невідомі.

Виходячи з міркувань тісноти вулиць, площ і бульварів, машини французи теж люблять маленькі і компактні. По місту постійно їздять усміхнені парижанки на смартах або ось таких милих машинках.

Дивно, як можна примудритися, при досить вільному русі, пом’яти цю сіру крихту.Подібні публікації:

  1. Студія архітектури та дизайну NemaWorkshop
  2. Проект архітектури Сінгапурського Університету Технології та Дизайну
  3. Новини з Міжнародного конкурсу з архітектури та дизайну саду
  4. Магазин оптики окуляри завод від Марка Іфра призводить архітектури. Париж, Франція.

Залиште свої враження!z